piątek, 4 marca 2022 11:31

Pomysł na marzec w Krakowie? Centrum Kongresowe przygotowało #MocWydarzeń!

Autor Joanna Obajtek
Pomysł na marzec w Krakowie? Centrum Kongresowe przygotowało #MocWydarzeń!

Święta, Nowy Rok,... marcówka? Nie czekajmy na wyjątkową okazję, by dobrze spędzić czas. Zacznijmy już w marcu z Centrum Kongresowym ICE.

Każdy miesiąc może być wyjątkowy. „Marcówkę” najlepiej spędza się z ICE. Piotr Rubik, Forever Queen, Sylwia Grzeszczak, gruzińskie tańce, teatr i polsko - ukraiński wokal. To tylko jedne z wielu wydarzeń, które zobaczymy na dużej scenie już 2 marca!

Wieczór polsko-ukraiński

Już w środę, 2 marca na scenie krakowskiego ICE posłuchamy koncertu polsko-ukraińskiego zespołu 10 Tenorów. Wykonają dla nas piosenki ludowe, ballady rockowe oraz muzykę pop.

10 Tenorów jest znanych z perfekcji i odwagi. Wyzwania wokalne nie są dla nich straszne. Co zaprezentują ty razem? O tym przekonamy się w środę o 19:00.

Ukraińskie kultura/pixabay

25 lat Piotra Rubika

„Niech mówią, że to nie jest miłość”, „Psalm dla Ciebie” i „Biały śnieg i Ty”. Kompozytora tych utworów nie trzeba przedstawiać. Wybitnego Piotra Rubika zna chyba każdy. W tym roku mija 25 jubileusz jego występów na scenie. Z tej okazji kompozytor wykona dla nas swoje największe przeboje. Razem z nim wystąpią soliści: Agnieszka Przekupień, Michał Gasz, Marcin Januszkiewicz i Marta Moszczyńska. Gwiazdami wieczoru będą również sami widzowie, którzy zaśpiewają razem z gwiazdami.

Piotr Rubik wystąpi dla nas już w niedzielę, 6 marca o 19:00 w ICE.

Dzień kobiet ze spektaklem „Dobrze się kłamie”

Jak dobrze spędzić babskie święto kobiet? Koniecznie z komedią „Dobrze się kłamie”. Jest to spektakl, który w zabawny sposób mówi o relacjach międzyludzkich. Czy jeden zwykły wieczór może zmienić wszystko? Tak, jeśli zamieni się w sprawdzian przyjaźni bohaterów. Wtedy pozostaje  pytanie, kto mówi prawdę a kto kłamie?

„Dobrze się kłamie” to spektakl inspirowany włoskim hitem Paolo Genovese pt. „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. W gwiazdorskiej obsadzie wystąpią: Wojciech Zieliński, Olga Bołądź, Przemysław Sadowski i Katarzyna Kwiatkowska.

Spektakl zobaczymy 8 marca o 17:30 i 20:15.

Dzień kobiet dla kobiet/pixabay

Sylwia Grzeszczak i „Małe rzeczy”

Kompozytorka, autorka tekstów i wokalistka. Sylwia Grzeszczak po raz kolejny wkroczy na scenę z pianinem, tym razem w Krakowie. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Tamta dziewczyna”... to hity, które pokochał świat, a które usłyszymy na żywo w ICE. To nie będzie jednak koniec niespodzianek. Polska artystka zaprezentuje swoje nowe piosenki i aranżacje. Do zobaczenia 9 marca o 20:00 w ICE!


Odnowienie duszy z Jackiem Cyganem

„Muzyka to jest życie, to są emocje, to jest miłość!” - tymi słowami Jacek Cygan zaprasza na swój koncert. Ten znany polski autor piosenek zabierze nas w podróż między słowami. Nie obędzie się bez łez wzruszenia i śmiechu. Wraz z gwiazdą wieczoru wystąpią m.in. Kamila Klimczak, Zofia Nowakowska i Jacek Wójcicki. Koncert Jacka Cygana zobaczymy 10 marca o 19:00 w ICE.

Gruziński taniec z „Rustavi”

Podróż do Gruzji? W ICE wszystko jest możliwe. Już 12 marca razem z Państwowym Akademickim Ansamblem Pieśni i Tańca Gruzji „Rustavi”poznamy gruzińską kulturę. Więcej, zobaczymy jak tańczą i śpiewają Gruzini. Nie zabraknie też barwnych kostiumów, pojedynku na szable i akrobacji.

„Rustavi” wystąpi dla nas na scenie ICE już 12 marca o 19:00.

Gruzińska kultura/pixabay

W hołdzie Queen Forever

„Barcelona”, „Bohemian Rhapsody i „Innuendo”. Brzmi znajomo? Niedziela, 20 marca to święto fanów legendarnego zespołu rockowego Queen. Co prawda zespół już nie wystąpi, ale w ich imieniu zaśpiewa „Queen Forever”. Nowy zespół stylizowany na Queen wykona na żywo znane kawałki legendarnych gwiazd rocka. Stęsknieni za hitami Queen? Bądźmy w ICE 20 marca o 19:00.

Zdecydowani na marcówkę z ICE? Pora kupić bilety na icekrakow.pl. Do zobaczenia już w środę!

Fot. pixabay

Kraków

Kraków - najnowsze informacje