wtorek, 13 października 2020 14:25

Poradnik bukmacherski – dla tych, co chcą lepiej obstawiać zakłady!

Autor Artykuł sponsorowany
Poradnik bukmacherski – dla tych, co chcą lepiej obstawiać zakłady!

Obstawianie zakładów bukmacherskich z sukcesami często jest czymś, co wymaga lat szlifowania swoich umiejętności, wielkiego szczęścia no I matematycznego umysłu. Naturalnie  nie każdy to ma, ale z drugiej strony przecież wszystkiego można się nauczyć.Dlatego też dziś przedstawimy ci wszystko – co musisz wiedzieć o zakładach bukmacherskich!

Zacznij od nauki analizy bukmacherskiej

Poprawne analizowanie swoich zakładów to bardzo ważny temat, poza tym ma wiele wspólnego z wygraną bukmacherów - ponieważ jest to trudne, ale z drugiej strony może naprawdę zmienić wszystko - jeśli chodzi o twoją karierę na zakładach bukmacherskich. Ważne jest również, aby odrzucić zakłady, które są zbyt mało opłacalne kursowo lub mają niską szansę na sukces, ponieważ takie zakłady są do niczego - i nie zapominaj, że musisz płacić podatki za każdy taki zakład! Najprościej analizy bukmacherskiej można się nauczyć poprzez typowanie zakładów, bądź śledzenie tego, co robią inni na forach bukmacherskich. Jeśli trafimy na dobre fora, z dobrą opinią to na pewno będą się udzielać tam gracze, którzy wiedzą jak wykonywać taką analizę. Może ci się to przydać, ponieważ jeśli wykonasz taką analizę poprawnie, to istnieje większa szansa na to, że uda ci się wygrać dany zakład.

Największe ligi sportowe nie powinny cię interesowa

Nawet jeśli jesteś bardzo dobrym graczem w zakładach sportowych, najlepiej nie stawiać na najbardziej znane i popularne ligi sportowe. To proste, ponieważ bukmacher chce na tym zakładzie zarobić dużo pieniędzy ze względu na jego popularność i nie popełnia żadnych błędów. Jeśli bukmacher nie upewni się, że zakład nie zostanie wybrany, nie zostanie on uwzględniony, prawda? Dlatego najlepiej jest znaleźć zakład, w którym buk wydaje mniej pieniędzy na dokładną kontrolę tego, czy zakład aby na pewno się powiedzie. Może to ułatwi Ci wygrywanie zakładów, a tym samym pozwoli Ci zdobyć więcej pieniędzy. Czyli niestety, ale jeśli wydaje Ci się, że na zakładach można zarobić dużo pieniędzy - najlepiej pomyśleć dwa razy, bo ta opcja jest zarezerwowana dla najlepszych graczy bukmacherskich.

Dlaczego bukmacherzy zwiększyli swoje marże?

Zrozumiałe jest to, że Polscy legalni bukmacherzy starają się nadrobić straty po pandemii i zwiększyć zyski aby minimalnie choć odbić swoje straty, dlatego bezwzględnie musimy wziąć pod uwagę to, że być może większość bukmacherów u których obstawiamy po prostu zwiększyło swoje marże. Poza tym nie mówiąc już o bonusach bukmacherów, bo tak naprawdę bukmacherzy ponoszą na nich straty – nawet jeśli są one minimalne.Oprócz tego należy tu również wspomnieć o gorszej ofercie, ponieważ niektórzy bukmacherzy musieli podjąć tą decyzję, aby przestać oferować kursy na niektóre typy sportowe, co zawiodło zapalonych fanów danego, niszowego sportu. Niestety, ale nastały ciężkie czasy, I jedyne co teraz możemy zrobić to czekać na poprawę sytuacji.

Czy warto jest teraz obstawiać?

Cóż, teraz, kiedy jesteśmy kilka miesięcy po tym jak wybuchła pandemia koronawirusa, sytuacja nieco się wyjaśniła, chociaż nadal jesteśmy na tym poziomie epidemii, gdzie nadal musimy nosić maseczki. Obstawianie teraz może się to wydawać kuszące, ale zabawa w roztrwanianie swoich dodatkowych środków może niekoniecznie być odpowiedzią na to, co dzieje się teraz w czasie pandemii. W końcu nawet jeśli chcesz wygrać tylko jeden zakład, musisz naprawdę tego spróbować, nie mówiąc już o wygraniu kilku zakładów pod rząd. Dlatego staraj się unikać stawiania zakładów AKO - jak wszyscy wiemy, niskie kursy i potencjalne możliwości wygranej oferowane przez bućmachera są bardzo atrakcyjne, ale prawdopodobieństwo wygrania tego zakładu jest takie, jakby Biden wygrał fotel prezydencki.

Co zrobić, jeśli skończył się nam limit miesięczny na obstawianie?

To naturalne, że czasem zdarzy się tak, że po prostu zabraknie nam środków na to, aby obstawiać -bo wszystko przegramy u bukmachera. To wiadome, że nie powinno się przekraczać danej sumy pieniędzy, którą odłożyliśmy sobie na zakłady, dlatego też jeśli nadal chciałbyś się zabawić – a nie masz już kasy, to możesz zacząć typować zakłady bukmacherskie. Cóż, typowanie technicznie jest mniej więcej takie samo jak obstawianie, ale z drugiej strony jedyna różnica polega na tym, że nie musimy wydawać pieniędzy na zakłady. W ten sposób wciąż jesteśmy w stanie udoskonalić naszą analizę zakładów i dowiedzieć się więcej o zagrywkach bukmachera - niestety, wadą jest to, że nie wygramy nic - ponieważ nie postawiliśmy. Ale jak wszystko - za coś za coś, jedno rozwiązanie ma tę zaletę, a drugie inną. Tak samo jest z obstawianiem zakładów – raz się uda, a raz nie. Dlatego warto zaakceptować fakt, że niektóre zakłady w Twojej karierze gracza zostaną utracone - wtedy nie denerwuj się tym, ponieważ będzie tylko gorzej niż lepiej, więc jeśli niektóre twoje typy po prostu będą nie trafione, to przeanalizuj, co poszło nie tak i staraj się nie popełniać takich błędów w przyszłości.

Sport

Sport - najnowsze informacje