poniedziałek, 14 września 2020 13:02

Powiat oświęcimski. Znęcał się nad własną matką! 51-latek trafił do aresztu

Autor Wiktoria Mitura
Powiat oświęcimski. Znęcał się nad własną matką! 51-latek trafił do aresztu

51 – letni mężczyzna podejrzany o znęcanie się nad swoją 70 – letnią matką złamał prokuratorskie zakazy zbliżania się. Trafił do aresztu.

Pod koniec lipca rozpoczęło się postępowanie wobec 51 – letniego mieszkańca gm. Przeciszów, który jest podejrzany o stosowanie przemocy wobec swojej 70 – letniej matki. W efekcie przeprowadzonych czynności oraz zebranych dowodów funkcjonariusze potwierdzili fakty świadczące o znęcaniu fizycznym i psychicznym.

Wówczas mężczyzna dostał zakaz zbliżania się i kontaktowania z matką, nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zastosowano wobec niego nadzór policyjny.

10 września podejrzany złamał prokuratorskie zakazy. Przyszedł do miejsca zamieszkania matki, gdzie wszczął awanturę, podczas której dopuścił się wobec niej gróźb karalnych. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany przez policjantów.

Tym razem 51.- latek trafił przed oblicze sędziego, który na wniosek prokuratora oraz policjantów orzekł wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu tymczasowego.

info i foto: KPP Oświęcim

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje