czwartek, 25 listopada 2021 12:53

Powiedziała, że już nie wróci do domu. Akcję poszukiwawczą zakończono po kilku godzinach

Autor Mirosław Haładyj
Powiedziała, że już nie wróci do domu. Akcję poszukiwawczą zakończono po kilku godzinach

Po kilkugodzinnych poszukiwaniach policjanci z Brzeska odnaleźli 43-letnią kobietę, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Odnaleziono ją kilka kilometrów od miejsca zamieszkania, gdy zdezorientowana szła bez celu wzdłuż ruchliwej drogi krajowej nr 94.

W środę (23 listopada) policjanci otrzymali informację, że zaginęła 43- letnia mieszkanka Brzeska. Kobieta około godziny 12:30 wyszła z domu, informując męża, że udaje się do sklepu. Po około godzinie nawiązała jednak kontakt telefoniczny z mężem, przekazując mu informację, że do domu nie wróci, po czym wyłączyła telefon.

Ponieważ z informacji przekazanej przez rodzinę wynikało, że kobieta może znajdować się w okolicznościach zagrażających jej życiu, a w poszukiwaniach mogła liczyć się każda minuta, Komendant Powiatowy Policji w Brzesku ogłosił alarm dla całej jednostki.

Policjanci natychmiast pojechali przeczesywać poszczególne rejony Brzeska. W działania poszukiwawcze zaangażowani zostali również strażacy. Po godzinie 16-tej policjantom udało się odnaleźć kobietę, która szła przed siebie wzdłuż ruchliwej drogi krajowej nr 94. Z uwagi na stan emocjonalny trafiła pod opiekę lekarzy specjalistów.

Inf.: KPP Brzesko

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje