piątek, 7 lutego 2020 15:04

Prezent na Walentynki - Voucher na Romantyczny Zabieg w Zakopanem

Autor Głos 24
Prezent na Walentynki - Voucher na Romantyczny Zabieg w Zakopanem

Już nie długo walentynki. To wyjątkowy dzień, gdy zakochani obdarowują się romantycznymi prezentami. Najlepszy upominek to coś więcej niż rzecz, to wyjątkowe chwile spędzone razem w romantycznym miejscu.

Oryginalny prezent na Walentynki

Walentynkowy prezent powinien być wyjątkowy. Nieść za sobą zapowiedź czego pięknego i bardzo romantycznego. Dlatego coraz częściej spotykanym prezentem na walentynki są vouchery lub bony na romantyczne przeżycia we dwoje. Te chwile, które zostaną w pamięci na długo. Bo to właśnie czas spędzony z drugą osobą jest najważniejszy, jest wręcz bezcenny. Ten czas powinno się celebrować w wyjątkowych miejscach. Jednym z nich jest Piwne Spa zlokalizowane w stolicy naszych pięknych Tatr.

Beernarium Piwne Spa Zakopane

To miejsce bardzo klimatyczne i kameralne. Beernarium zlokalizowane jest w centrum Zakopanego, na Krupówkach w podziemiach zabytkowego budynku. Panuje w nim półmrok, gra relaksacyjna muzyka, jest spokojnie i bardzo romantycznie. Zabiegi i kąpiele odbywają się w zamkniętych łaźniach tylko we dwoje. Masz więc pewność, że nikt nie zakłóci Waszego romantycznego nastroju. W Piwnym Spa w Zakopanem największą popularnością cieszą się odżywcze kąpiele piwne z degustacją rzemieślniczego piwa, ale to nie jedyna atrakcja dostępna w tym miejscu.

Walentynkowy prezent dla niej

Na walentynkowy prezent dla kobiety polecamy voucher na romantyczną kąpiel we dwoje. Seans zaczyna się od relaksu w saunie na podczerwień. Następnym etapem jest kąpiel Kleopatry tzn. mleczna kąpiel dodatkowo posypana płatkami róż. Do przygotowania takiej kąpieli stosuje się specjalne, mleko w proszku o zniewalających zapachu i jeszcze lepszym działaniu. Zabieg głęboko nawilża i odżywia skórę. Podczas relaksacyjnej kąpieli mamy również coś dobrego dla podniebienia - butelka musującego wina i pyszne czekoladki. Po około 30 minutowej kąpieli przechodzimy na wyjątkowe łoże wyłożone słomą z owsa. Na nim odpoczywamy i relaksujemy się kolejne 30 min. Wszystko jest dopieszczone i dopracowane, by się odprężyć i pobudzić zmysły.

Walentynkowy prezent dla niego

Nie tylko Panowie kupują vouchery do Piwnego Spa, również Panie często decydują się na taki prezent dla swojego mężczyzny. Na walentynkowy upominek dla niego polecamy voucher na kąpiel VIP. Seans zaczyna się w saunie, kolejnym etapem jest kąpiel piwna, winna lub mleczna z nielimitowaną degustacją naturalnego piwa lub wina. Na końcu czeka Was sielski relaks na słomie, potęgujący poczucie odprężenia i relaksu.

Weekend we dwoje w Zakopanem

Walentynkowy prezent w formie vouchera do Piwnego Spa w Zakopanem będzie dobrym impulsem do zaplanowania romantycznego weekend z widokiem na Tatry. Klimat Podhala jest bardzo wyjątkowy. Tam na pewno będziecie się dobrze bawić i spędzicie wyjątkowe chwile we dwoje. Długie, zimowe spacery, gorąca czekolada w klimatycznej restauracji, krajobrazy zapierające dech w piersiach, a do tego wieczór w Beernarium Piwne Spa – czyli wisienka na torcie Waszego romantycznego weekendu w Zakopanem.

Styl Życia - najnowsze informacje