piątek, 5 czerwca 2020 17:34

Rafał Trzaskowski w Wieliczce: Zmiana zaczyna się tu!

Autor Mateusz Łysik
Rafał Trzaskowski w Wieliczce: Zmiana zaczyna się tu!

"Rafał, Rafał!" i "Chcemy zmiany" krzyczeli dziś w Wieliczce licznie zgromadzeni zwolennicy kandydatury Rafała Trzaskowskiego na prezydenta. Co miał do powiedzenia mieszkańcom Małopolski wyczekiwany i gorąco powitany polityk?

Ostatnim punktem dzisiejszego (5 czerwca) objazdu po Małopolsce kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego była Wieliczka. Jak stwierdził, przybył tu na zaproszenie burmistrza Artura Kozioła w związku z jubileuszem 30-lecia samorządów.

Na spotkanie z kandydtaem PO przyszły setki osób, które w deszczu czekały na niego pod szybem Regis w centrum miasta i powitały go okrzykami: Rafał, Rafał!

Okrzyki: Chcemy zmiany! przerywały też krótkie, ale charyzmatyczne przemówienia prezydenta Warszawy, który nie szczędził ciepłych słów pod adresem gospodarza i z uznaniem mówił o jego działaniach na rzecz Wieliczki, a przybyłych tak licznie swoich zwolenników zachęcał do wzajemnej życzliwości i uśmiechu.

Na koniec towarzyszący Rafałowi Trzaskowskiemu parlamentarzyści, działacze Platformy, lokalni samorządowcy i mieszkańcy przeszli pod Pomnik Niepodległości.

Wizycie towarzyszyła akcja zbierania podpisów na jego kandydaturę w wyborach prezydenckich 2020, zarządzonych na 28 czerwca br.

Wcześniej Rafał Trzaskowski spotkał się z mieszkańcami Oświęcimia, Chrzanowa i Myślenic.  Wizyta w Małopolsce potrwa dwa dni. Jutro kandydat na prezydenta spotka się z mieszkańcami Krakowa.

? Ptaszki ćwierkają, że już w sobotę o godz.16:20 Rafał Trzaskowski będzie spacerował po krakowskim Rynku w okolicy pomnika Mickiewicza✌️ PS. Tylko nie mówcie innym ? #PodpiszDlaRafała #Trzaskowski2020

Gepostet von Aleksander Miszalski - Poseł na Sejm RP am Donnerstag, 4. Juni 2020

zobacz:

Rafał Trzaskowski odwiedził Oświęcim. O czym rozmawiał z samorządowcami?
Dzisiaj kandydat na prezydenta i jednocześnie prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, odwiedził dwie miejscowości w Małopolsce Zachodniej: Chrzanów i Oświęcim. W Oświęcimiu w Muzeum Zamek spotkał się z samorządowcami Małopolski Zachodniej. W debacie zorganizowanej w 30. rocznicę odrodzenia polskiej s…
Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje