poniedziałek, 5 grudnia 2022 13:27

Kraków. Rozpoznajesz ich? Koniecznie zgłoś się na policję! Chodzi o przestępstwo

Autor Mirosław Haładyj
Kraków. Rozpoznajesz ich? Koniecznie zgłoś się na policję! Chodzi o przestępstwo

Policjanci z Komisariatu Policji I w Krakowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawców, którzy 21 sierpnia 2022 roku na ul. Długiej w Krakowie dokonali rozboju na mężczyźnie.

21 sierpnia 2022 roku około 3 w nocy na ul. Długiej w Krakowie 28-letni przechodzień  został zaatakowany przez dwóch nieznanych mężczyzn, którzy przy użyciu siły dokonali kradzieży jego wartościowych rzeczy oraz dokumentów.
W tej sprawie w Komisariacie Policji I w Krakowie wszczęto śledztwo. Policjanci dysponują wizerunkiem sprawców tego przestępstwa z monitoringu. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się jednak do ustalenia ich personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na zdjęciu, który publikujemy.

Policja prosi, by informacje w tej sprawie kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod numer 47 83 52 914 lub mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl . Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje