wtorek, 8 sierpnia 2023 19:56

Ruszyła kampania. Prezydent Majchrowski zaczął jako pierwszy!

Autor Marzena Gitler
Ruszyła kampania. Prezydent Majchrowski zaczął jako pierwszy!

Prezydent Krakowa ma chyba swoich ludzi w Kancelarii Prezydenta. Jeszcze zanim rozporządzenie Głowy Państwa znalazło się w Dzienniku Ustaw, zaczął ocieplać wizerunek w bibliotece... czytając maluchom książeczki.

Podczas gdy PO, Trzecia Droga, Konfederacja, Lewica i inne ugrupowania czy komitety z niecierpliwością czekały na informację, kiedy kampania wyborcza ruszy na całego, czyli kiedy Andrzej Duda poda datę wyborów, prezydent Krakowa już zaczął ocieplać wizerunek. Był w tym szybszy od Prezydenta Polski, który nietypowo, na Instagramie i Twitterze ogłosił, że wybory odbędą się w tym roku 15 października (czyli w Dzień Papieski - wiadomo dlaczego).  

Jak łatwo zauważyć, informacja na profilu Prezydenta Dudy pojawiła się o godz. 16.15, tymczasem w Krakowie już od godz. 14.11 (przypadek?) przyszli wyborcy Jacka Majchrowskiego mogli zobaczyć swojego faworyta otoczonego dziatwą i czytającego im książeczki. No i jak tu takiego nie kochać?

W 11 filiach Biblioteka.Kraków czytelnicy mogą już korzystać z „zielonej półki”, na której znalazły się książki związane...

Opublikowany przez Kraków PL Wtorek, 8 sierpnia 2023

fot. Bogusław Świerzowski / Fb. Krakow.pl

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka