czwartek, 30 września 2021 08:31

Samotność - jak sobie z nią radzić

Autor Artykuł sponsorowany
Samotność - jak sobie z nią radzić

Człowiek jest istotą społeczną, potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania innych ludzi. Bycie w związku to stan pożądany, choć nie zawsze możliwy do spełnienia. Nie chodzi tylko o wspólną codzienność, rozmowy, wspieranie się, ale także o życie intymne. Człowiek jest też istotą seksualną, ma swoje pragnienia, marzenia, którym musi dać upust. Seks oczyszcza, jest wyrazem bliskości, miłości, przywiązania i przede wszystkim sprawia przyjemność. Co zatem zrobić, gdy emocje kipią, a obok nie ma nikogo, kto spełni erotyczne pragnienia? Jest na to doskonały sposób. Warto otworzyć się na nowe przeżycia. To nic, że w samotności.

Nowa jakość życia erotycznego

Samotność wcale nie wyklucza udanego życia erotycznego. Seksuolodzy radzą, by poznawać swoje ciało poprzez masturbację i powolne pieszczoty. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak tego rodzaju przyjemności pozwalają odkryć prawdę o swoim ciele i punktach erogennych. By zwielokrotnić przeżycia można wykorzystać do tego gadżety erotyczne. W każdym sex shopie znaleźć można akcesoria, które umilą samotny wieczór. Mogą to być popularne masturbatory, wibratory, kulki gejszy, zabawki stymulujące, korki analne  i wiele innych. Dla mężczyzn i kobiet. Samotność , brak partnera wcale nie musi kojarzyć się z brakiem życia erotycznego. Można ten okres wykorzystać, by nauczyć się swojego ciała i tego, co sprawia nam największą przyjemność. Samotny seks może  dostarczać tyle rozkoszy co ten z partnerem, partnerką. Ważne jest otwarcie się na nowości i korzystanie z gadżetów erotycznych, które rzeczywiście dają nieziemską rozkosz.

Jakie gadżety erotyczne wybrać?

Wszystko zależy od tego, czy zaczynamy swoją przygodę z samotnym seksem czy jesteśmy jego zwolennikami już od jakiegoś czasu. Są osoby, które będąc w związku i mając udany seks z partnerem, decydują się czasami na samotne zabawy z gadżetami erotycznymi. Podkreślają, że to czysta rozkosz i dbanie przede wszystkim o swoje potrzeby. Jakie akcesoria erotyczne są najpopularniejsze? Do masturbacji doskonale nadadzą się masażery i stymulatory. Drażnią intymne części ciała i wyzwalają nieziemską rozkosz. Są doskonałym sposobem na rozładowanie erotycznego napięcia. O krok dalej idą wibratory. Pozwalają one poczuć dogłębną rozkosz i dają namiastkę seksu z partnerem. Popularnością cieszą się kulki gejszy, które wzmacniają u kobiet mięśnie Kegla lub korki analne. Niektóre osoby są zwolennikami seksu analnego, dlatego korki doskonale sprawdzą się jako nieco inny sposób na podniecenie.

Gadżety erotyczne wykorzystywane w samotnym seksie można również później wprowadzić do relacji z partnerem czy partnerką. Erotyczne napięcie i podniecenie buduje także przyglądanie się swoim seksualnym zachowaniom  w lustrze czy nagrywanie wszystkiego. Samotność wcale nie wyklucza spełniania erotycznego.  Samotność bywa plagą naszych czasów i socjologowie sugerują, że problem ten będzie się pogłębiał. Nie istnieje jednak pojęcie samotności w seksie. Dzięki gadżetom erotycznym seks w pojedynkę może być źródłem nieziemskiej rozkoszy.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje