poniedziałek, 21 września 2020 10:13

Sandecja ma nowego sponsora. Kto nim został?

Autor Aleksandra Tokarz
Sandecja ma nowego sponsora. Kto nim został?

W piątek, 18 września, sądecki klub poinformował, że pozyskał nowego sponsora. Została nim firma FAKRO, wicelider na światowym rynku okien dachowych.

Marka Fakro będzie eksponowana na koszulkach Sandecji. Od piątku firma została oficjalnym sponsorem klubu z Nowego Sącza.

-Cieszymy się ze współpracy z firmą, która należy do niekwestionowanej czołówki jeśli chodzi o produkcję okien dachowych. Marka FAKRO wywodzi się z Nowego Sącza i jest rozpoznawalna na całym świecie, pokazuje to tylko, jak ważnym aspektem jest lokalny patriotyzm i zaufanie. Mamy głęboką nadzieję, że zarówno klub MKS Sandecja oraz firma FAKRO będa czerpały obustronną korzyść z podpisanej umowy, a nasza współpraca będzie układała się wzorcowo. Dziękujemy za zaufanie - powiedział wiceprezes MKS Sandecja S.A., Arkadiusz Aleksander.

Firma Fakro, podobnie jak zespół Sandecji, jest mocno kojarzona z Sądecczyzną. Powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. Na chwile obecną jest to międzynarodowa korporacja, której produkty można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie.

Dzięki nawiązanej współpracy logo firmy FAKRO znajdzie się na tylnej części koszulek zespołu "Biało-czarnych". Dodatkowo światowy potentat w produkcji okien dachowych będzie eksponował swoją markę na bannerach, stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

fot. MKS Sandecja

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje