sobota, 9 października 2021 11:52

Sensacyjna informacja w sprawie Jacka Jaworka. To może świadczyć, że żyje

Autor Norbert Kwiatkowski
Sensacyjna informacja w sprawie Jacka Jaworka. To może świadczyć, że żyje

Jacek Jaworek jest najbardziej poszukiwanym obecnie przestępcą w Polsce. W ostatnich dniach pojawił się prawdopodobny dowód, że mężczyzna żyje. Na jednym z jego profili w mediach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie.

Według informacji portalu fakt.pl, poza umieszczonym zdjęciem w serwisie społecznościowym, ktoś ma regularnie logować się na jego konto.  

Służby muszą teraz ustalić, czy za tą aktywność odpowiada sam Jaworek, czy może ktoś się pod niego podszywa, a jeżeli tak, to kim jest i dlaczego to robi. Niewykluczone, że Jaworek ma wspólników, którzy starają się zmylić śledczych.

Wątek mylenia policji nie jest przypadkowy. W środę pojawiła się informacja, że do rodzinnej miejscowości Jaworka przyszedł tajemniczy list z Francji zaadresowany na jego nazwisko.

W kuluarach mówi się, że przesyłkę mógł wysłać sam poszukiwany lub ktoś z jego wspólników.

Przypomnijmy - Jacek Jaworek jest poszukiwany w związku z dokonaniem przez niego potrójnego morderstwa z użyciem broni palnej. Do wstrząsającego zabójstwa doszło w nocy z 9 na 10 lipca tego roku w miejscowości Borowce obok Częstochowy.

Foto; Śląska Policja

Małopolska - najnowsze informacje