środa, 21 czerwca 2023 07:59

Śmiertelny wypadek na DK73. Nie żyją trzy osoby

Autor Katarzyna Jamróz
Śmiertelny wypadek na DK73. Nie żyją trzy osoby

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę (21 czerwca) na obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej. Zderzył się tam samochód osobowy z dostawczym. Dwie osoby zginęły na miejscu, trzecia zmarła w szpitalu.

Do koszmarnego wypadku doszło w środę (21 czerwca) około godziny 3:30 nad ranem na drodze krajowej nr 73 (jest to 30 kilometr obwodnicy dąbrowskiej). Czołowo zderzył się tam samochód osobowy marki Volkswagen Sharan (którym podróżowało czterech obywateli Rumunii) z samochodem dostawczym marki Volkswagen Lt (którym podróżował mieszkaniec powiatu dąbrowskiego.

– Niestety w wyniku poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 35-letnia kobieta i 47-letni mężczyzna. Oboje byli obywatelami Rumunii. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby zostały przewiezione do szpitala (dwóch obywateli Rumunii oraz kierowca dostawczaka). Niestety otrzymaliśmy informację, że w wyniku poniesionych obrażeń, jeden z obywateli Rumunii zmarł w szpitalu. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny tego zdarzenia – powiedziała w rozmowie z Głos24, st. asp. Ewelina Fiszbain, rzeczniczka prasowa KPP w Dąbrowie Tarnowskiej.

Na miejscu tego tragicznego wypadku wciąż pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniać będzie policja.

#UWAGA ‼️ W miejscowości Dąbrowa Tarnowska (powiat dąbrowski) - na obwodnicy doszło do wypadku samochodu osobowego z...

Opublikowany przez 112Tarnów.pl - Tarnowski Portal Ratowniczy Wtorek, 20 czerwca 2023

Fot. 112Tarnów.pl – Tarnowski Portal Ratowniczy

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje

Rozrywka