niedziela, 25 lutego 2024 07:00

Spełnią się marzenia tysięcy fanów. Jeden z najpopularniejszych artystów na świecie zagra koncert w Krakowie

Autor Karolina Kurando
Spełnią się marzenia tysięcy fanów. Jeden z najpopularniejszych artystów na świecie zagra koncert w Krakowie

W piątek, 23 lutego, organizator muzycznych show Live Nation Polska ogłosił datę koncertu Justina Timberlake'a, który odbędzie się w Krakowie. To wielkie wydarzenie dla polskiego świata muzyki.

— Dzisiaj, znany muzyk, aktor i artysta Justin Timberlake ogłosił długo oczekiwaną europejską i brytyjską odsłonę swojej wielkiej światowej trasy koncertowej The Forget Tomorrow World Tour, obejmującej trzynaście nowych koncertów w 8 krajach. Przygotowane przez Live Nation przystanki obejmą występy w Polsce, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji – podaje Live Nation Polska.

🚨OGŁOSZENIE🚨 Justin Timberlake wystąpi w Polsce w ramach trasy THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR! 🗓️26 lipca 2024📍TAURON...

Opublikowany przez Live Nation Polska Czwartek, 22 lutego 2024

Timberlake wraca do Polski po 10 latach

Justin Timberlake wystąpi 26 lipca 2024 w Krakowie, na Tauron Arenie. To nie pierwszy koncert piosenkarza w Polsce. Jako solowy artysta wystąpił już w Gdańsku, w 2014 r. Po 10 latach polscy fani znów będą mogli usłyszeć ulubionego wokalistę na żywo.

Przedsprzedaż biletów na koncert ruszy 28 i 29 lutego, a 1 marca rozpocznie się sprzedaż ogólna. Dwa tygodnie później, 15 marca, swoją premierę będzie miał nowy album artysty – Everything I Thought It Was.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka