czwartek, 24 czerwca 2021 11:12

Myślenice. Śpiewająca stomatolog wydała nowy singiel. Dla nas bomba [WIDEO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Myślenice. Śpiewająca stomatolog wydała nowy singiel. Dla nas bomba [WIDEO]

23 czerwca w serwisie YouTube pojawił się debiutancki singiel Małgorzaty Hodurek pt. "Pięć piosenek". Znana z programów "Szansa na sukces" oraz "The Voice Of Poland" już zapowiada, że będzie można usłyszeć ją w jeszcze innych utworach na jej debiutanckiej płycie.

Singiel "Pięć piosenek" ma mocne przesłanie metaforyczne. Jest to opowieść o ciągłej podróży pomiędzy dwoma zupełnie różnymi światami, które nie mogą się wykluczyć, a co za tym idzie - tworzą jedną spójność.

Jak to wyszło w praktyce? Oceńcie sami!

Gosia planuje pójść za ciosem i wydać całą płytę. O tym, jak dobra może być najlepiej niech świadczy fakt, że za aspekt muzyczny odpowiada Krzysztof Iwaneczko. Postać, która szturmem wbiła się na polską scenę muzyczną, a jego występ w programie "The Voice Of Poland" doprowadził do łez samą Edytę Górniak. Wideo z niezwykłego wykonania utworu Dawida Podsiadło "Nieznajoma" ma już ponad 15 milionów odsłon.

Kariera muzyczna to jedno, ale Gosia nie zapomina o edukacji. Pochodząca z Poręby młoda wokalistka jest absolwentką stomatologii. Jak sama zdradza - chciałaby połączyć muzykę z pracą dentystyki.

Jak mówi przysłowie "dla chcącego, nic trudnego", dlatego pozostaje nam tylko trzymać mocno kciuki za rozwój w każdej dziedzinie dla 25-latki.

Myślenice - najnowsze informacje