niedziela, 7 stycznia 2024 05:00

Świetlica w Barczkowie doposażona! A wszystko to, dzięki dofinansowaniu

Autor Katarzyna Jamróz
Świetlica w Barczkowie doposażona! A wszystko to, dzięki dofinansowaniu

Świetlica w Barczkowie została doposażona w nowe sprzęty. Zakup wyposażenia był możliwy dzięki dofinansowaniu, które gmina Szczurowa pozyskała w ramach konkursu “Małopolskie świetlice wiejskie 2023”.

W skład zakupionego wyposażenia wchodzi zmywarko-wyparzarka, ekspres do kawy, frytownica gastronomiczna, taboret gazowy, szafa ze stali nierdzewnej, szafa chłodnicza, stół z basenem, garnek 40l, naczynie z podgrzewaczem, komplet talerzy (głębokie, płytkie i deserowe), komplet sztućców, komplet noży kuchennych, telewizor, antena kierunkowa, uchwyt do telewizora, głośnik power audio, konsola, kierownica do konsoli, fotel gamingowy oraz tabliczka informacyjna.

Dofinansowanie to nie tylko pozwoliło na unowocześnienie infrastruktury świetlicy, ale także stworzyło warunki do organizacji różnorodnych spotkań, wydarzeń i inicjatyw skierowanych do wszystkich mieszkańców Barczkowa. Wśród zakupionego sprzętu znalazły się elementy sprzyjające zarówno relaksowi, jak i aktywności społecznej, takie jak fotel gamingowy czy konsola, które mogą stać się źródłem rozrywki dla mieszkańców w różnym wieku. Zadanie współfinansowane zostało ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach konkursu pn. „Małopolskie świetlice wiejskie 2023”.

Fot. UG Szczurowa

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje

Rozrywka