poniedziałek, 19 czerwca 2023 14:19

Szarpnął ją za nogawkę i filmował jej części intymne. Wtedy zaczęła krzyczeć

Autor Mirosław Haładyj
Szarpnął ją za nogawkę i filmował jej części intymne. Wtedy zaczęła krzyczeć

Strażnicy miejscy w nocy z soboty na niedzielę pomogli ująć mężczyznę, który naruszył nietykalność cielesną jednej z kobiet stojących koło punktu gastronomicznego przy ulicy Floriańskiej.

Około 1:30 w nocy, patrolując Planty, na wysokości Bramy Floriańskiej strażnicy miejscy zauważyli uciekającego mężczyznę, za którym biegnie dziewczyna.

- Gdy podjechaliśmy bliżej, roztrzęsiona kobieta przekazała nam, że goni go, gdyż ten, naruszył nietykalność cielesną jej koleżanki. By wyjaśnić tę sytuację, zatrzymaliśmy radiowóz i ruszyliśmy w pościg. Chwilę później ujęliśmy sprawcę -relacjonują strażnicy miejscy.

- Późniejsza rozmowa z poszkodowaną znacznie rozjaśniła przebieg całego zajścia. Okazało się, że sytuacja miała miejsce obok punktu gastronomicznego przy Floriańskiej, gdzie wraz z koleżankami czekała na realizację zamówienia. Wtedy to nieznany mężczyzna podszedł do niej od tyłu i, wykorzystując fakt, że miała na sobie luźne szorty, szarpnął za nogawkę do góry, a następnie zaczął filmować jej części intymne. Gdy zorientowała się, co się dzieje i zaczęła krzyczeć, mężczyzna uciekł. Na zakończenie dodała, że jest oburzona zachowaniem sprawcy i chce tym samym zgłosić naruszenie nietykalności cielesnej. W związku z powyższym wezwaliśmy na miejsce patrol policji, który przejął całość sprawy - podsumowali.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka