W piątek (24 maja) po godzinie 9:00 na ul. Josepha Conrada w Krakowie doszło do kolizji trzech pojazdów. Poszkodowane dzieci trafiły do szpitala.
Do zdarzenia doszło po godzinie 9:00 na ul. Josepha Conrada w Krakowie. Na wysokości przejścia dla pieszych, w kierunku centrum, zderzyły się trzy pojazdy: dwa samochody osobowe oraz autokar turystyczny. W wyniku kolizji poszkodowanych zostało sześcioro dzieci, które przetransportowano do szpitala na badania.
W autokarze jechała wycieczka uczniów z jednej ze szkół podstawowych ze Śląska. Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu.
Fot. Ilustracyjne/Screen z Facebooka














![Najpiękniejszy cmentarz w Krakowie? Ten jest mocnym kandydatem [FOTO]](https://cdn.glos24.pl/2023/10/IMG_20201024_123315--1-_w300.webp)




