poniedziałek, 16 września 2019 13:41

Tarnów: W sobotę piknik i osiedlowa wyprzedaż na Piaskówce

Autor Marzena Gitler
Tarnów: W sobotę piknik i osiedlowa wyprzedaż na Piaskówce

Po raz kolejny na Piaskówce odbędzie się piknik „Jak dobrze mieć sąsiada”. W ramach jesiennej edycji wydarzenia zaplanowano m.in. pchli targ, grę terenową i warsztaty wykonywania domków dla owadów. Impreza odbędzie się 21 września w godz. 14 do 18.

Na pikniku, zlokalizowanym przy stawie w parku Piaskówka, zostanie zorganizowany pchli targ. Na wyprzedaży można wystawić np. ubrania, książki, płyty, zabawki. Chętni, którzy chcą zarezerwować stolik na swoje stoisko muszą się spieszyć – liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia i rezerwacja miejsc odbywa się mailowo (radaosiedla3@umt.tarnow.pl) lub przez stronę Rady Osiedla https://www.facebook.com/radaosiedlapiaskowka/.

W programie imprezy znalazły się atrakcje dla tarnowian w każdym wieku. Będzie można wziąć udział w grze terenowej, nauczyć się grać w boule, zrobić zdjęcia w fotobudce, otrzymać nasiona na kwietną mini łąkę. Organizatorzy zachęcają również do udziału w warsztatach wykonywania domków dla owadów. Będą też pokazy prawidłowego palenia w piecu oraz bezpłatny poczęstunek z sąsiedzkiej kawiarenki.

Organizatorem wydarzenia są Rada Osiedla Piaskówka i KANA Tarnów. Projekt jest współfinansowany z budżetu miasta.

(ww)/UMwT

Tarnów - najnowsze informacje