piątek, 10 marca 2023 11:50

Top 5 propozycji pudełek prezentowych na urodziny przyjaciela/przyjaciółki

Autor Artykuł sponsorowany
Top 5 propozycji pudełek prezentowych na urodziny przyjaciela/przyjaciółki

Pudełka prezentowe to ciekawa alternatywa, gdy zabraknie pomysłu na prezent. Można zamówić gotowe zestawy w internecie. Dużo lepszym wyborem będzie samodzielne stworzenie pudełka prezentowego. Oto 5 najlepszych pomysłów.

  1. Pudełko z kosmetykami

Idealna propozycja dla kobiet, które lubią o siebie zadbać. W pudełku można umieścić zarówno kosmetyki do pielęgnacji twarzy lub ciała, jak i te do włosów. Może to być nawilżający krem, balsam do ciała, musująca kula do kąpieli, lub kosmetyki pielęgnujące włosy. Jeśli obdarowywana osoba jest naszą dobrą znajomą i wiemy jakich kosmetyków do makijażu używa, można dodać również dobry tusz do rzęs, ulubioną pomadkę czy piękne cienie do powiek.

  1. Pudełko ze słodyczami

Sprawdzi się w każdej sytuacji. Ulubione słodycze to bezpieczny prezent, który można podarować każdemu. Pudełko wypełnione dobrej jakości słodyczami - pralinami, ciastkami, czekoladami oraz smaczną kawą sprawi przyjemność każdemu.

  1. Pudełko pełne alkoholu

Prezent dla smakoszy mocnych trunków. Dobry pomysł na upominek dla fana np. whisky lub smakowych wódek. W pudełku można umieścić kilka małych buteleczek w różnych smakach. Dodatkowo można dołączyć pamiątkową szklankę lub kieliszek z grawerem.

  1. Kolorowe pudełko

Ciekawy pomysł polegający na tym, żeby do pudełka włożyć różne małe upominki o tym samym kolorze. Prezent może być urozmaicony - mogą to być kosmetyki, słodycze, butelka alkoholu. Ważne, żeby opakowania produktów miały zbliżoną barwę. Na pewno będzie dużym zaskoczeniem i wywoła uśmiech na twarzy solenizanta.

  1. Eko pudełko

Pomysł dla wszystkich zwolenników zdrowego trybu życia. Można wypełnić pudełko prezentowe np. miodem ze sprawdzonej pasieki, ziołowymi herbatami, naturalnymi przyprawami, czy kosmetykami na bazie roślinnych składników. Ucieszy każdego fana ekologii  i składników bio. Ważne, żeby zadbać o odpowiednie opakowanie, najlepiej tekturowe i unikać plastikowych wstążek.

Odpowiednie opakowanie

Niewątpliwym plusem samodzielnego przygotowania pudełka prezentowego jest możliwość jego spersonalizowania i wyboru przedmiotów, które wywołają uśmiech na twarzy przyjaciela. Dzięki temu, że dostępne są pudełka o różnej pojemności oraz bogatej kolorystyce, można znaleźć taki, który idealnie sprawdzi się jako prezent. Aby przedmioty wewnątrz nie uległy zniszczeniu, warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie pudełka specjalnym wypełniaczem. Dobrze jest dodać do niego kokardę, żeby zapewnić większą frajdę podczas rozpakowywania. Dołączona kartka z życzeniami pozwoli zapamiętać dany dzień na dłużej.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka