środa, 14 października 2020 07:29

Tragedia w Siedliskach! Mężczyzna znalazł zwłoki żony i syna

Autor Aleksandra Tokarz
Tragedia w Siedliskach! Mężczyzna znalazł zwłoki żony i syna

W Siedliskach w powiecie tarnowskim doszło do rodzinnej tragedii. Mężczyzna znalazł zwłoki swojej żony i nastoletniego syna. Przyczyny śmierci kobiety i chłopaka wyjaśnia policja i prokuratura.

Wczoraj (13.10.br.) około godziny 18:30, dyżurny tarnowskiej komendy otrzymał informację o odnalezieniu w jednym z domów jednorodzinnych w Siedliskach k. Tuchowa ciała dwóch osób, 15-letniego chłopca oraz 40-letniej kobiety - jego matki. Zwłoki znalazł 50-letni ojciec, który wrócił do domu. W innej części domu przebywał jeszcze ich 19-letni syn.

Jak informowało RMF FM 15-letni chłopak miał rany cięte szyi i łokcia. Zwłoki kobiety, bez żadnych obrażeń, znajdowały się w jednym z pokojów na piętrze. Drugi, 19-letni syn twierdził, że nie miał pojęcia, że w domu cokolwiek się stało.

Na miejscu pracował prokurator z Prokuratury Rejonowej z Tarnowa oraz służby śledcze z tarnowskiej komendy, jak również z Komendy Wojewódzkiej Policji z Krakowa. Do działań włączyło się także Laboratorium Kryminalistyczne KWP w Krakowie. Śledczy pracowali na miejscu do wczesnych godzin rannych, zbierając ślady oraz dowody mogące odpowiedzieć na pytanie, co się wydarzyło w podtarnowskiej wsi.

Ciała 15-latka i 40-latki zostały przekazane do prosektorium, gdzie biegli z zakresu patomorfologii określą przyczynę oraz czas zgonu.

RMF FM informuje, że według najnowszych ustaleń matka i jej 15-letni syn popełnili samobójstwo. Najpierw miał to zrobić 15-letni chłopak. Gdy zobaczyła to jego matka, również ona odebrała sobie życie.

Ojciec i starszy syn są objęci pomocą psychologiczną. Przyczyny tej tragedii wyjaśnia policja i prokuratura.

fot. ilustracyjne

Tarnów - najnowsze informacje