piątek, 17 maja 2024 07:24

Tylko dzięki anonimowemu zgłoszeniu nie doszło do tragedii…

Autor Mirosław Haładyj
Tylko dzięki anonimowemu zgłoszeniu nie doszło do tragedii…

W środę (15 maja) policja zatrzymała 19-latka, który miesiąc wcześniej otrzymał prawo jazdy. Mężczyzna miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z Suchej Beskidzkiej w środę Wczoraj po godzinie 21:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o podejrzanym zachowaniu kierowcy volkswagena. Miał on poruszać się drogą krajową w kierunku Suchej Beskidzkiej lub Makowa Podhalańskiego.

-Policjanci suskiej drogówki ujawnili samochód przy ulicy płk. Tadeusza Semika w Suchej Beskidzkiej. Jak ustalili mundurowi, pojazdem poruszał się 19-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który to niedawno odebrał swoje prawo jazdy

-przekazują policjanci.

Jak się okazało podczas kontroli, przyczyną podejrzanego zachowania na drodze okazał się nie brak doświadczenia w kierowaniu pojazdm a wypity alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

-Dzięki anonimowemu zgłoszeniu nie doszło do tragedii. Przypominamy, że brak reakcji społeczeństwa na tego rodzaju sytuacje, rozzuchwala przestępców. Nieustannie liczmy na Państwa pomoc i dziękujemy za każdą informację, która może wpłynąć pozytywnie na bezpieczeństwo. Informacje o każdym przypadku naruszenia prawa, można zgłaszać anonimowo, dzwoniąc pod bezpłatny, numer alarmowy 112

-przekazują policjanci.

Inf.: policja

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje

Rozrywka