środa, 12 sierpnia 2020 14:37

Udana inauguracja: MOSiR Bochnia w I Lidze Okręgowej Młodzików!

Autor Mirosław Haładyj
Udana inauguracja: MOSiR Bochnia w I Lidze Okręgowej Młodzików!

Piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji w Bochni rozpoczęli sezon rozgrywkowy 2020/2021 zwycięskim spotkaniem na wyjeździe! Podopieczni trenera Piotra Góreckiego pokonali Tarnovię Tarnów 1:0.

Wtorkowy mecz (11 sierpnia), który rozgrywany był w ramach I Ligi Okręgowej D1 Młodzików, zakończył się wygraną zespołu, który już od dłuższego czasu przygotowywał się solidnie do sezonu, uczestnicząc m.in. w półkolonii „Wakacje z piłką nożną – Football Camps 2020”.

Inauguracja na wyjeździe zawsze budzi większe emocje i trzeba przyznać, że piłkarze MOSiR Bochnia spisali się naprawdę dobrze.

– Bardzo dobry mecz w obronie całego zespołu

powiedział po zakończeniu spotkania trener bochnian P. Górecki.        

– Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych, ale dopiero ostatnia akcja meczu przyniosła nam bramkę.

Skład całej drużyny MOSiR Bochnia:

Jakub Halberda, Arkadiusz Majchrzak, Kacper Więcek, Kamil Studziński, Jakub Ćwik, Kamil Łyszczarz, Mateusz Maszewski, Antoni Szczygieł, Szymon Sądel, Tomasz Dziuba, Maksymilian Liszka, Karol Guzik, Sebastian Pałka.

Druga kolejka

Drugą kolejkę podopieczni P. Góreckiego rozegrają już w najbliższą sobotę 15 sierpnia. Będzie to spotkanie również na wyjeździe, tym razem z zespołem FA Dąbrowa Tarnowska. Mecz odbędzie się na boisku w Szarwarku 1 (początek o godz. 10.00).

Inf. i foto: MOSiR

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje