sobota, 26 marca 2022 05:56

Czy dojdzie do historycznego wydarzenia? "Nie boimy się bawić pod wybuchem bomb". Ukraińscy muzycy zaapelowali do znanego piosenkarza!

Autor Mirosław Haładyj
Czy dojdzie do historycznego wydarzenia? "Nie boimy się bawić pod wybuchem bomb". Ukraińscy muzycy zaapelowali do znanego piosenkarza!

Członkowie ukraińskiego zespołu Antytila zamierzają za kilka dni zagrać koncert. W związku z muzycznym wydarzeniem mają propozycję dla Eda Sheerana.

Popularny na Ukrainie zespół Antytila nagrał film, w którym kieruje wyjątkową propozycję do Eda Sheerana.

-Pozdrawiamy z Kijowa. Jesteśmy muzykami jednego z najpopularniejszych ukraińskich zespołów, który ma wielu fanów nie tylko na Ukrainie, ale również na całym świecie. W czasie pokoju nasze koncerty wypełniały stadiony. Wojna zmieniła nasze życie i teraz walczymy z bronią w ręku przeciwko rosyjskim okupantom

-mówili muzycy.

Zespół chciałby wystąpić podczas charytatywnego koncertu na rzecz Ukrainy, który zostanie zagrany 29  marca w Birmingham. Muzycy o pomoc poprosili Eda Sheerana.  

-Nasz zespół zagra z Kijowa, miasta, które się nie poddało i nigdy nie podda się rosyjskim okupantom. Ty zagrasz z Birmingham. Nie boimy się występować, gdy nad naszymi głowami latają bomby. Za sprawą muzyki chcemy pokazać światu, że Ukraina jest silna i niepokonana. Będziemy walczyć i śpiewać o zwycięstwo przed całym światem, który nas wspiera.

Internauci

Inf.:

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje