poniedziałek, 30 listopada 2020 10:34

Unia Oświęcim z wygraną! Pokonała Ciarko STS Sanok

Autor Wiktoria Mitura

Re-Plast Unia Oświęcim pokonała na własnym lodzie Ciarko STS Sanok 4:0. Pierwszą bramkę zdobył już w 16 minucie Łukasz Krzemień.

Biało-niebiescy już od samego początku mieli przewagę. Pierwszy trafny strzał wykonał Łukasz Krzemień, który dobił uderzenie z linii niebieskiej Petera Bezuški.

W drugiej odsłonie Unia Oświęcim zdobyła dwie bramki. Najpierw z lewego bulika ładnie przymierzył Luka Kalan, a oświęcimianie grali wówczas w przewadze. Później Patrik Luža pociągnął z nadgarstka z linii niebieskiej, wykorzystując fakt, iż Patrik Spěšný był zasłonięty.

Podopieczni nowego trenera - Kevina Constantine’a pod koniec drugiej odsłony grali w osłabieniu (kara meczu Siemiona Garszyna) i dwie minuty w zestawieniu trzech na pięciu. Pomimo tego, nie stracili ani jednej bramki.

W 53. minucie wynik meczu zmienił Aleksiej Trandin, który zrobił użytek ze świetnego dogrania Daniiła Oriechina.

Re-Plast Unia Oświęcim – Ciarko STS Sanok 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
1:0 – Łukasz Krzemień – Peter Bezuška (15:10),
2:0 – Luka Kalan – Patrik Luža (22:36, 5/4),
3:0 – Patrik Luža – Teddy Da Costa, Siemion Garszyn (29:16),
4:0 – Aleksiej Trandin – Daniił Oriechin, Miłosz Noworyta (52:26).

info: unia-oswiecim.pl