piątek, 26 czerwca 2020 12:27

Wadowicka pływalnia Delfin znów otwarta! Ważne informacje dot. bezpieczeństwa

Autor Głos 24
Wadowicka pływalnia Delfin znów otwarta! Ważne informacje dot. bezpieczeństwa

To dobra wiadomość dla miłośników pływania z Wadowic i okolic! Po trzech miesiącach przerwy wadowicki basen wznawia działalność. Będą jednak obowiązywać ścisłe zasady bezpieczeństwa.

Od 26 czerwca ponownie można korzystać z usług wadowickiego basenu, choć na nieco innych niż dotychczas zasadach. Pływalnia przygotowała nowy regulamin funkcjonowania, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i użytkownikom. Pracownicy Urzędu Miejskiego w Wadowicach ściśle skontrolowali placówkę pod względem bezpieczeństwa sanitarnego.

Podstawowe zasady korzystania z pływalni Delfin

Obecnie z pływalni może korzystać maksymalnie 61 osób jednocześnie. Jak zapewnia dyrektor placówki. W okresie letnim przy sprzyjającej temperaturze drzwi wejściowe do obiektu pozostaną otwarte, co pozwoli unikać ich dotykania. Wchodzący są zobowiązani do zakrywania nosa i ust aż do momentu wejścia do szatni mokrej (przebieralni). Przy wejściu do budynku należy zdezynfekować dłonie korzystając z funkcjonalnego bezdotykowego pojemnika z płynem do dezynfekcji, a kolejne punkty dezynfekcji znajdują się w szatni odzieży wierzchniej, w szatni mokrej – przy umywalkach oraz przy kasie.

Podczas poruszania się po obiekcie obowiązuje zachowanie 2 metrów odległości pomiędzy użytkownikami – strefy zachowania odległości oznakowane są na taśmą na posadzce i ścianach. Po każdym użytkowniku wyznaczony pracownik będzie dokonywać dezynfekcji szafek, półek, ławek, poręczy, powierzchni sanitarnych i innych miejsc ogólnodostępnych.

Każda osoba odwiedzająca pływalnię zobowiązana jest do zapoznania się z nowym regulaminem funkcjonowania i do ścisłego stosowania się do obowiązujących zasad - przypomina pływalnia.


Źródło: wadowice.pl

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje