Nad zbiornikiem MZW Brzegi odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Starosty Wielickiego. W rywalizacji wzięło udział 78 zawodników w kategoriach feeder/grunt, spławik oraz juniorzy.
Najlepsi okazali się: Piotr Job w kategorii spławik, Rafał Szczerbak w feeder/grunt oraz Helena Opryszek wśród juniorów. Wręczenia nagród dokonał Łukasz Sadkiewicz, członek Zarządu Powiatu Wielickiego.
Zawody przebiegły w dobrej atmosferze i przy sprzyjającej pogodzie, a organizatorem wydarzenia był Małopolski Związek Wędkarski.



















