czwartek, 29 grudnia 2022 14:28

Weź udział w konkursie i pływaj na jachcie do końca życia za darmo!

Autor Artykuł zewnętrzny
Weź udział w konkursie i pływaj na jachcie do końca życia za darmo!

W telewizyjnych serialach bogaci i piękni bohaterowie spędzają wakacje na luksusowych jachtach. Pływają po błękitnych wodach rozlewających się wokół Ameryki lub Europy -w zależności od producenta telenoweli. My siedzimy na kanapie przed telewizorem i marzymy o pięknych, kolorowych wakacjach. A przecież podróże jachtem wcale nie muszą być niedoścignionym marzeniem. Dzięki konkursowi zorganizowanemu na 15-lecie Globe Sailor każdy z nas ma szanse na coroczne wakacje luksusowej jednostce pływającej.

Globe Salior – co to za firma?

Globe Sailor to firma od lat zajmująca się wspieraniem klientów w organizacji wypoczynku. Głównym zadaniem pracowników jest wyszukiwanie idealnych jednostek pływających dla zamawiających, którzy pragną spędzić wolny czas na morskich wojażach. Globe Salior jest firmą pośredniczącą w czarterze jachtów, katamaranów czy łodzi. Przez 15 lat nawiązała współpracę z wieloma właścicielami jednostek pływających, które obecnie znajdują się w ofercie wynajmu. Dzięki doświadczeniu pracowników klient nie musi martwić się o nic. Wystarczy, że wypełni formularz na www.globesailor.pl i już po kilku dniach otrzyma ofertę zawierającą co najmniej kilka propozycji jachtów w wybranej lokalizacji np. w Chorwacji, w Grecji czy pobliżu wysp włoskich, do wyboru. W ofercie poza danymi jednostki pływającej znajduje się także orientacyjna wycena i lista opcji dodatkowych oferowanych przez właściciela.

Wakacje na jachcie przez całe życie!

Marzenia o wakacyjnym rejsie na eleganckim jachcie są dla większości z nas nie do zrealizowania, ale mimo wszystko zamiast rezygnować z marzeń lepiej szukać sposobów na ich spełnienie. Tym razem pojawia się możliwość spędzenia wakacji w pięknych okolicznościach morskiej przyrody, a to za sprawą konkursu jubileuszowego organizowanego przez Globe Salior. Nagrodą w nim jest 3 tysiące euro przeznaczone na czarter jachtu. Można wypożyczyć jednostkę pływającą na dowolny okres czasu, w dopasowanym do siebie terminie i w dowolnym miejscu, gdzie Globe Salior oferuje swoje usługi. Jedynym ograniczeniem jest kwota wygranej. Jeśli jednak zabraknie pieniędzy można dopłacić z własnej kieszeni i cieszyć się dłuższym urlopem albo wyższej klasy jachtem.

Warunki wakacyjnego wypoczynku są idealne, ale to jeszcze nie wszystko. Firma postarała się, aby nagroda była jedyną w swoim rodzaju i daje możliwość corocznego czarterowania jachtu dożywotnio. Tym samym można już dziś zaplanować swoje wakacyjne wojaże. Raz będzie to rejs po ciepłych wodach Chorwacji, innym razem zwiedzanie włoskich wysp, a potem może Wyspy Karaibskie albo norweskie fiordy?

Zanim jednak powstaną wakacyjne plany trzeba zgłosić chęć uczestnictwa w konkursie. Na początek należy wypełnić formularza na stronie https://konkurs.globesailor.pl/, który jest pierwszym krokiem do wielkiej przygody.

Wakacje pod żaglami lub rejs luksusowym jachtem po błękitnych wodach i zwiedzanie nadmorskich miasteczek w Grecji, poznawanie niezwykłej przyrody wodnej w Chorwacji czy oglądanie fiordów norweskich to marzenie wielu z nas. Trzeba przyznać, że, jak wiele innych, nie jest je łatwo zrealizować. Ale nie oznacza to, że nie może się spełnić. Aby cieszyć się podróżowaniem po morzach świata należy zebrać sporą kwotę pieniędzy albo skorzystać z nadarzającej się okazji i wziąć udział w jubileuszowym konkursie Globe Salior, w którym można wygrać spełnienie swoich marzeń.

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje

Rozrywka