sobota, 19 grudnia 2020 14:00

Wzruszająca uroczystość w Wieliczce. Zobacz galerię!

Autor Marzena Gitler
Wzruszająca uroczystość w Wieliczce. Zobacz galerię!

W piątek, 18 grudnia w wielickim Magistracie odbyła się uroczystość przekazania „Medali za długoletnie pożycie małżeńskie”. Wzięli w niej udział małżonkowie, którzy przeżyli w związku 60 i 50 lat.

Z okazji złotch godów gratulacje oraz życzenia złożył im burmistrz Wieliczki Artur Kozioł oraz Sekretarz Gminy Adam Marek Panuś.

Jubileusz 60-lecia małżeństwa świętowali: Janina i Michał Borowcowie, Zofia i Michał Bylicowie, Romana i Kazimierz Kamieniarczykowie, Teresa i Jan Sitkowie, Zofia i Józef Styrnowie oraz Maria i Włodzimierz Sznajderowie.

Złoci jubilaci

Medale od prezydenta otrzymali: Krystyna i Władysław Mickowie, Janina i Józef Nawalani, Maria i Władysław Nawalani, Zofia i Stanisław Palimąkowie, Zofia i Jan Pawelczykowie, Zbysław Podleśny, Edward Sala, Helena i Marek Stelmachowie, Krystyna i Andrzej Szelągowie, Maria i Andrzej Tobolowie, Henryka i Tadeusz Tomzowie, Halina i Tadeusz Totowie, Krystyna i Zygmunt Wincencikowie, Jadwiga i Tadeusz Witkowscy, Halina i Józef Wojcieszkowie, Zofia i Ryszard Zarębscy, Kazimiera i Jerzy Zierniccy, Krystyna i Kazimierz Gargasowie oraz Helena i Władysław Łabęccy.

Diamentowe pary

Złote pary

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje