środa, 5 lipca 2023 11:27

Wypożyczalnia kostiumów - jak to działa?

Autor Artykuł zewnętrzny
Wypożyczalnia kostiumów - jak to działa?

Kostiumy są nieodłączną częścią różnych zabaw i imprez. Przebierają się nie tylko dzieci, ale również i dorośli. Stroje najczęściej są wypożyczane na chociażby Sylwestra, juwenalia, czy też szkolne bale przebierańców. Jak wygląda wypożyczanie strojów, jakie stroje cieszą się największą popularnością wśród klientów oraz w co lubią się najbardziej przebierać dzieci? O tym wszystkim piszemy w tym artykule.

Spis treści:

  1. Wypożyczanie strojów- jak to wygląda?
  2. Stroje o największej popularności wśród klientów
  3. W jakie kostiumy przebrać się na Andrzejki
  4. Najlepsze kostiumy na bale karnawałowe dla dzieci
  5. Najlepsze kostiumy na juwenalia

Wypożyczanie strojów - jak to wygląda?

Wypożyczalnie strojów posiadają szeroki asortyment strojów dla dzieci, jak i również strojów dla dorosłych. Każdy z nich można specjalnie dopasować do potrzeb rozmiarowych. W ofercie znajdą się stroje na każdą okazję, czy to na jasełka, Andrzejki, sylwestra, juwenalia, Halloween, czy nawet na bal wszystkich świętych. Klienci mają tutaj duże pole do wyboru.

Jak wypożyczyć strój?

Jak taki kostium zarezerwować? Wystarczy, że będziesz wiedzieć, jaki strój potrzebujesz i w jakim rozmiarze. Wtedy możesz już taki strój pożyczyć od zaraz! Wypożyczalnia kostiumów Kraków ma do zaoferowania szeroki wybór przebrań na najróżniejsze okazje - wystarczy zadzwonić i zamówić interesujący Cię strój właściwie w kilka chwil.

Stroje o największej popularności

Jeśli chodzi o najpopularniejsze kostiumy, to tutaj wszystko zależy od okazji, na jaką będą one wykorzystane. Wśród strojów dla chłopców dominują stroje bajkowe i filmowe, np. kostiumy z podobizną Strażaka Sama, Spider-Mana, Czerwonego Kapturka, czy Batmana. U dziewczynek zaś najczęściej spotyka się Królewnę Śnieżkę, Kopciuszka lub wróżki. Oprócz tego na imprezach często widuje się dzieci w strojach królów, rycerzy lub księcia.

Stroje bajkowe? Nie tylko!

Jednakże bajkowe kostiumy to nie wszystko. Nasze pociechy lubią stosować przebrania, które przedstawiają np. policjanta, budowniczego, strażaka, czy pilota. W wypożyczalni strojów znajdziesz wiele różnych kostiumów. Bez większego problemu można znaleźć strój na każdą okazję.

W jakie kostiumy przebrać się na Andrzejki

Andrzejki to nie tylko impreza, na której można się świetnie bawić we wspólnym gronie. To też dobra okazja, aby wzbudzić zainteresowanie i tym samym zwrócić na siebie uwagę swoim kostiumem.

Na co zwrócić uwagę?

Przed wyborem warto będzie zwrócić uwagę na to, czy będzie to zwykła impreza, gdzie będzie pełna dowolność w kostiumach, czy też impreza, gdzie motywem przewodnim będzie np. Halloween. Na imprezę halloweenową najlepiej sprawdzą się te straszniejsze przebrania, mamy tutaj na myśli kostiumy diabła, wiedźmy, dyni, czy też zombie. Jeśli nie będzie nas nic ograniczało, stroje superbohaterów lub postaci z bajek, będą jak najbardziej odpowiednie. Dla dorosłych, którzy lubią zaszaleć z przebraniem, polecamy stroje dyni lub gangstera z prawdziwych, amerykańskich filmów. Z pewnością te kostiumy będą cieszyły się uznaniem wśród innych.

Z kolei spośród strojów dla dzieci również możemy polecić te nieco straszniejsze przebrania, np. jakieś upiory czy duchy. Można też zastosować nieco mniej straszne stroje, ale też dobrze wpisujące się w tematykę andrzejkową. Dobrze sprawdzą się stroje bajkowe, m.in stroje czarodziejów, wróżek, rycerzy, czy księcia.

Serdecznie zapraszamy do naszej wypożyczalni, gdzie znajdą Państwo stroje specjalnie na Andrzejki!

kostium czarownicy

Najlepsze kostiumy na bale karnawałowe dla dzieci

Idąc na bal karnawałowy, dziecko powinno pamiętać o przebraniu. W końcu jest ono nieodłączną częścią zabawy.

Tak naprawdę na bal karnawałowy sprawdzi się wiele kostiumów. Począwszy od kostiumów bajkowych z podobiznami rycerzy, królów i innych postaci z bajek; przez stroje obrazujące zawody, np. strażak, policjant, budowlaniec; aż po przebrania choćby halloweenowe, czyli dynie, wiedźmy i itp.

Warto tutaj też dodać, że ciekawą sprawą mogą być również dodatki w postaci kapelusza, maski balowej lub peruki. Niemniej jednak jedno jest pewne. Korzystając z kostiumów z wypożyczalni strojów, możesz spełnić marzenie swojego dziecka i umożliwić mu przebranie się za ulubioną postać z bajki.

Dzieci w strojach karnawałowych

Najlepsze kostiumy na juwenalia

Juwenalia to event, na który czeka cała społeczność studencka. Studenci nie tylko mogą tam świetnie się bawić, ale również skorzystać z możliwości przebrania się w dowolny kostium. Jest to bardzo ciekawa opcja z kilku powodów.

Po pierwsze, studenci przebrani w kostium zawsze przykuwają uwagę innych i robią wrażenie na pozostałych studentach.

Po drugie, na niektórych uczelniach jest organizowany konkurs na najciekawsze przebranie. Wygrywając w takim konkursie, można otrzymać ciekawe nagrody. Dlatego też warto postarać się w wypożyczalni o jakieś wystrzałowe kostiumy.

A oto kilka strojów, które z pewnością wzbudzą ciekawość i podekscytowanie wśród społeczności studenckiej:

Strój tradycyjny

Kostium obrazuje bogatą tradycję naszego kraju. Składa się z pasiastych spodni i z czarnej, przyozdobionej kamizelki. Strój ten jest często wykorzystywany przez studentów, którzy aktywnie działają w uczelnianym zespole tańca.

Strój bogini greckiej

Kostiumy greckiej bogini są często spotykanymi kostiumami wśród kobiet. Jest to strój dla każdej kobiety, która uwielbia eleganckie kreacje. Z pewnością jest to przebranie, które wzbudzi ciekawość wśród innych.

Strój Chinki

Strój Chinki jest również bardzo popularnym kostiumem wśród płci pięknej. Możemy tutaj też dodać, że strój ten często widywany jest nie tylko na juwenaliach, ale także na balach karnawałowych i noworocznych imprezach. Niemniej jednak, dzięki delikatnej, atłasowej tkaninie, każda kobieta poczuje się pięknie w tym stroju.

strój kościotrupa

Stroje Halloweenowe

Dość oryginalnymi kostiumami juwenaliowymi są kostiumy halloweenowe. Może i wyglądają strasznie, lecz każdy, kto przyodziewa taki strój, może przykuć uwagę innych. Uważajcie tylko, żeby nie przysporzyć innym niepotrzebnego strachu!

Stroje z filmów fantasy

Na juwenalia doskonale sprawdzają się też stroje z filmów fantasy, a zwłaszcza przebranie w kostium jakiegoś superbohatera. Jeśli zdecydujesz się na ten oto strój Batmana, z pewnością nie opędzisz się od uwagi innych.

Stroje postaci z bajek

Chyba jednymi z najbardziej powszechnych strojów na juwenalia, są stroje postaci z bajek. Gdzie nie odbywa się impreza, tam niemal zawsze można napotkać studentów w strojach bajkowych. Kostiumy te są nie tylko bardzo powszechne na juwenaliach, ale także wzbudzają podziw pośród ludzi obserwujących parady juwenaliowe.

Podsumowanie

Korzystanie z usług wypożyczalni strojów jest niezwykle proste - w większości przypadków wystarczy po prostu skontaktować się z nią telefonicznie, aby móc zarezerwować interesujące nas przebranie. Oferty takich miejsc są na ogół bardzo szerokie i bez większego problemu można znaleźć strój na praktycznie dowolną imprezę tematyczną.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka