wtorek, 30 maja 2023 06:00

Z okazji Dnia Dziecka rozdadzą najmłodszym 1000 książek. Między innymi w Krakowie

Autor Mirosław Haładyj
Z okazji Dnia Dziecka rozdadzą najmłodszym 1000 książek. Między innymi w Krakowie

Z okazji Dnia Dziecka Wydawnictwo Zielona Sowa rozda ponad tysiąc książek w 10 miastach w całej Polsce.

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jest to chyba kolejne, po Bożym Narodzeniu, najbardziej wyczekiwane przez najmłodszych święto, dlatego Wydawnictwo Zielona Sowa postanowiło dać im jeszcze więcej powodów do radości. W zeszłym roku wydawnictwo rozdało książki w całej Warszawie. W tym roku akcja została rozszerzona, a paczki-niespodzianki pojawią się w aż 10 miastach!

Książki będzie można znaleźć w parkach, na placach zabaw, rynkach i starówkach oraz w innych miejscach często uczęszczanych przez rodziców z dziećmi! Tegoroczna akcja, #sowadzieciom oprócz Warszawy, odbędzie się również w Krakowie, Kielcach, Wrocławiu, Katowicach, Toruniu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Łodzi.

W prezencie od Wydawnictwa pojawią się takie tytuły jak: „Tomasz Niefart. Skazany na porażkę” (Kasia Keller), „Popik i jego wielkie przygody. Czas niespodzianek” (Aniela Cholewińska-Szkolik), „Goście, Goście” (Marcin Przewoźniak), „Nata i czarownice” (Anna Andrusyszyn), „Uniwersytet Pani Bajki” (Agnieszka Rautman-Szczepańska) i wiele, wiele innych…

-Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji! Szukajcie książek, a jeśli Wam się poszczęści, pochwalcie się swoim znaleziskiem na Instagramie pod hasztagiem #sowadzieciom

-informują pracownicy wydawnictwa.

Zielona Sowa będzie rozwozić książki cały dzień, w międzyczasie publikując na swoim Instagramie małe podpowiedzi dotyczące wybranych lokalizacji zostawianych pakunków. Szukajcie więc paczek z logo wydawnictwa w Waszych miastach.

Inf.: Materiały prasowe

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka