niedziela, 12 lutego 2023 09:42

Zaginął 28-letni [...]. Policja prosi o pomoc

Autor Katarzyna Jamróz
Zaginął 28-letni [...]. Policja prosi o pomoc

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym mężczyźnie. Pochodzący z [...] (powiat [...]) 28-latek, ostatni raz ze swoją rodziną skontaktował się w sobotę (4 lutego).

[AKTUALIZACJA]

Jak informuje Policja, mężczyzna został odnaleziony, jest  cały i zdrowy.

---

[...] na codzień mieszka we [...]. Do domu rodzinnego w [...] miał przyjechać w zeszły piątek (3 lutego), jednak do niego nie dotarł. Kolejnego dnia, w sobotę (4 lutego) jego najbliższym udało się nawiązać z mężczyzną kontakt. W trakcie rozmowy, 28-latek przekazał swoim rodzicom, że odwiedzi ich jeszcze tego samego dnia. Zdradził im, że w okolicy ma spotkanie biznesowe, po którym przyjedzie do rodzinnego domu. Do swoich rodziców miał oddzwonić w ciągu dwóch godzin, jednak tego nie zrobił. Od tego czasu kontakt bliskich z [...] się urwał. Pod adresem jego miejsca zamieszkania również nikogo nie zastano.

[...] ma [...] cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, brązowe oczy i proste, krótko ścięte blond włosy. 28-latek na przedramieniu lewej ręki [...]. Mężczyzna w dniu zaginięcia mógł być ubrany w kurtkę koloru czarnego z przeszyciami z materiału skóropodobnego i spodnie koloru szarego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Zielonkach na nr tel. 47 83 211 50 lub 112.

Inf./Fot. KPP Kraków

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje

Rozrywka