piątek, 19 listopada 2021 09:11

Zakłady bukmacherskie - gdzie są najlepsze oferty?

Autor Artykuł sponsorowany
Zakłady bukmacherskie - gdzie są najlepsze oferty?

Gdzie znajdziemy najlepsze oferty na zakłady bukmacherskie w Polsce? Podczas uroczystej gali Better Collective Bookmaker Awards 2021 przyznano prestiżowe nagrody!

Od kiedy można legalnie brać udział w zakładach bukmacherskich?

W 2017 roku weszła nowa ustawa hazardowa. Jednym z celów było ograniczenie "szarej strefy", w której działali zagraniczni bukmacherzy i nie odprowadzali podatków Polsce. Wraz z wprowadzeniem nowych przepisów, każda firma chcąca organizować w Polsce zakłady bukmacherskie musi otrzymać zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów. Jednym z legalnych polskich bukmacherów jest eWinner, który funkcjonuje na rynku już ponad dwa lata.

Zakłady bukmacherskie eWinner docenione przez fachowców

Pod koniec września w Amsterdamie odbyła się uroczysta gala Better Collective Bookmaker Awards 2021 podczas której przyznano prestiżowe nagrody bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie eWinner otrzymały dwie nagrody:

●     Najlepsze oferty powitalne

●     Najlepsze oferty lojalnościowe

Testowany był między innymi minimalny depozyt i maksymalny możliwy zysk. Ważnym czynnikiem również było umiejscowienie przejrzystego regulaminu oraz widoczność ofert na samej stronie. Dodatkowo sprawdzane były daty wygaśnięcia danych ofert czy też weryfikacja i czas wpłynięcia pieniędzy na konto.

Zakłady bukmacherskie dla nowych graczy

Bukmacher eWinner oferuje na start bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka. Oznacza to, że zwrot za przegrany kupon do 100 PLN wraca na konto depozytowe. Ów kwotę można od razu wypłacić z powrotem na konto bankowe lub grać dalej. Jeśli gracz zdecyduje się na dalszą grę, może zgarnąć dodatkowe środki w wysokości 50% wpłaty do 500 PLN. Fachowcy od bukmacherki w Europie docenili rozwiązania zaproponowane przez eWinner, przyznając nagrodę za "najlepsze oferty powitalne".

eWinner wie jak docenić swoich użytkowników!

Jednak to co ważne, zakłady bukmacherskie eWinner oferują wiele innych promocji bukmacherskich. Oferta dla stałych graczy jest na bieżąco rozbudowywana - bonusy znajdą tutaj zarówno fani piłki nożnej, jak i NBA czy też eSportu. Dla każdego rodzaju gracza regularnie dodawane są dedykowane akcje. Nic więc dziwnego, że zakłady bukmacherskie eWinner otrzymały nagrodę w kategorii "najlepsze oferty lojalnościowe".

***

Gospodarzem gali był znakomity były piłkarz i reprezentant Holandii, uczestnik Mistrzostwa Świata w roku 2006, 2010 oraz 2014, a także Mistrzostw Europy 2008 i 2012 - Dirk Kuyt. W roku 2005 założył własną fundację, Dirk Kuyt Foundation, która wspiera osoby z niepełnosprawnościami poprzez organizację wydarzeń, zbiórek pieniędzy i programów wspomagających aktywny udział niepełnosprawnych zawodników w sporcie.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Sport

Sport - najnowsze informacje