poniedziałek, 14 marca 2022 13:00

Zakopane je taniej z cateringiem dietetycznym Powermeal!

Autor Artykuł sponsorowany
Zakopane je taniej z cateringiem dietetycznym Powermeal!

Jesteś z Zakopanego? Świetnie się składa! Nasz catering dietetyczny dowozi do Twojego miasta, dzięki czemu coraz więcej mieszkańców Zakopanego je z Powerem!

Zamów nasz catering dietetyczny i Ty także jedz z Powerem!
Teraz 10% zniżki z kodem: ZAKOPANELOVE. Nie przegap takiej okazji!

Zawsze bezpłatna dostawa w Powermeal

Czym Powermeal wyróżniana tle konkurencji z Zakopanego? Zapewniamy smaczne posiłki z dostawą, która zawsze była, jest i będzie darmowa! Wraz z naszymi pudełkami każdego dnia dostarczamy dobre samopoczucie oraz pozytywną energię! To jedyny taki catering dietetyczny w Zakopanem!

Smaczne posiłki dostarczane prosto pod Twoje drzwi

Szukasz sprawdzonej diety pudełkowej w Zakopanem, która łatwo i przyjemnie pomoże Ci pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Wypróbuj naszą dietę ketogeniczną, która powstała z miłości do keto! Dzięki niej w szybki sposób pozbędziesz się tkanki tłuszczowej i poczujesz przypływ energii do działania!
Postanowiłeś wykluczyć ze swoich posiłków mięso i szukasz diety, która pomoże Ci zapobiec poważnym niedoborom? Wypróbuj nasz pyszny catering dietetyczny w wersji wege i zapewnij sobie dobre samopoczucie na każdy dzień.
Uprawiasz sport i zarówno od siebie, jak i swojej diety wymagasz jak najlepszych wyników? Postaw na dietę Samuraja i rozsmakuj się w sposobie żywienia japońskich wojowników!
A może wolisz mieć pełną kontrolę nad tym, co jesz? Wybierz catering z wyborem menu i przez cały czas jedz wyłącznie to, na co masz ochotę!
Jedno jest pewne - z Powerem najesz się pysznie i do syta! Poznaj wszystkie propozycje, jakie przygotował dla Ciebie Powermeal i wybierz catering najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb! Jesteśmy pewni, że u nas każdy znajdzie idealny dla siebie zestaw!

Polecaj znajomymi jedz za darmo

W Powermealu nie tylko dostawa jest za darmo! Dzięki cateringowi dietetycznemu Powermeal możesz w łatwy sposób zagwarantować sobie darmowy catering na cały… dzień, tydzień, a nawet i miesiąc! Co musisz zrobić, żeby móc jeść posiłki z Powerem za darmo? Od darmowej diety dzieli Cię zaledwie kilka prostych kroków!

Zacznij od założenia konta! Dzięki temu na start dostaniesz od nas 15 zł. Następnie zamów naszą pyszną dietę. Za każde wydane 100 zł do Twojej skarbonki wraca 5 zł na następne zamówienie. Co to znaczy w praktyce? Jeśli zamówisz standardową dietę 2000 kcal na trzy tygodnie, to nie dość, że obniżymy dzienny koszt Twojej diety o 3 zł, to dodatkowo zwrócimy do Twojej skarbonki aż 60 zł! I tym oto prostym sposobem zapewniłeś sobie darmową dietę na jeden dzień!
Jeden darmowy dzień to dla Ciebie zbyt mało? Masz apetyt na więcej?
W panelu zamówień znajdziesz swój indywidualny kod polecający obniżający cenę diety o 5%! Możesz go udostępnić, komu tylko chcesz- im więcej osób go użyje, tym lepiej!

Dlaczego? Za każdym razem, kiedy ktoś wykorzysta Twój kod podczas składania zamówienia, do Twojej skarbonki wróci 5% wartości diety. Wydaje Ci się, że 5% to niewiele? W praktyce wygląda to w ten sposób, że jeśli ktoś zamówi catering dietetyczny, np. na trzy tygodnie, zagwarantuje Ci tym samym kolejny dzień darmowej diety. Pomyśl tylko, co będzie, kiedy więcej Twoich znajomych skorzysta z Twojego kodu polecającego!
Już dziś zamów jedną z naszych wyśmienitych diet z kodem: ZAKOPANELOVE, a obniżysz swoje zamówienie o dodatkowe 10%!

Zamów dietę pudełkową z dowozem do Zakopanego i zacznij jeść z Powerem!

Powierz przyrządzanie posiłków specjalistom i zamów dietę pudełkową z darmowym dowozem pod Twoje drzwi na terenie całego Zakopanego! Zacznij jeść pysznie i zdrowo, a gotowanie zostaw nam!

Podhale

Podhale - najnowsze informacje