sobota, 6 czerwca 2020 17:00

Zatrzymali już 96 osób

Autor Emilia Gara
Zatrzymali już 96 osób

Policjanci prowadzą liczne akcje pod krypt. "poszukiwani". Działania te powtarzane są cyklicznie kilka razy w roku. W akcję angażowani są policjanci wydziału kryminalnego, policjanci prewencji oraz dzielnicowi, którzy często wykazują się wiedzą oraz dużym rozpoznaniem w swoim terenie.  

4 czerwca policjanci operacyjni zatrzymali mężczyznę, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. 23-latek był poszukiwany przez organy ścigania do odbycia kary pozbawienia wolności.

Od początku roku w powiecie olkuskim zatrzymano 96 osób. Wśród nich znalazły się osoby poszukiwane listami gończymi, nakazami aresztowań oraz podejrzani o przestępstwo. Osoby te ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości, często zmieniały swoje miejsca zamieszkania. Ukrywały się wśród znajomych czy rodziny. Dobre rozpoznanie, czujność policjantów, a także duże zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków służbowych przyniosły i przynoszą właściwe efekty.

Na stronie internetowej KPP w Olkuszu znajdują się dane osób poszukiwanych, wraz z ich wizerunkiem. W przypadku rozpoznania osoby poszukiwanej lub posiadania informacji o jej miejscu przebywania należy powiadomić policję. Takie zgłoszenia są anonimowe!

Inf.: KPP Olkusz

Olkusz

Olkusz - najnowsze informacje