wtorek, 16 sierpnia 2022 13:50

Zimne ognie - pożegnaj wakacje z przytupem!

Autor Artykuł sponsorowany
Zimne ognie - pożegnaj wakacje z przytupem!

Zimne ognie to najbezpieczniejszy rodzaj fajerwerków na rynku. Nie znaczy to, że są mniej widowiskowe od tradycyjnych fajerwerków. Rozświetlą każdą wyjątkową noc na tysiąc sposobów. Stanowią też idealny sposób na huczne pożegnanie lata.

Bezpieczne zimne ognie

Zimne ognie należą do najbardziej popularnych rodzajów fajerwerków, głównie ze względu na swoje bezpieczeństwo. Ich temperatura spalania jest tak niska, że iskry wytworzone przez zimny ogień nie parzą. Jak każda odmiana fajerwerków, mogą być stosowane jedynie przez osoby pełnoletnie. Idealnie nadają się do odpalenia również w zamkniętych pomieszczeniach, bez ryzyka zaprószenia ognia przez "zimne" iskry.

Długie zimne ognie - odpal maksimum zabawy

Wśród zimnych ogni największe wrażenie robią te najdłuższe modele, o długości nawet 90 cm. Zapewniają maksimum frajdy i piorunujące wrażenie, szczególnie przy zgaszonym świetle. Jak na takie niedrogie produkty, potrafią sprawić, że wszystkie zgromadzone dzieci zaniemówią, a dorośli cofną się w czasie. Snop iskier wzlatuje w powietrze przez parę minut, dając każdemu niesamowitą porcje zabawy.

Wśród zimnych ogni - niecodzienne produkty

Długie zimne ognie to nie tylko proste druciki, ale też fajerwerki wygięte w fantazyjne kształty. Płoną ogniem w kształcie serca, cyferek lub gwiazdek. Perfekcyjnie udekorują tort w trakcie wesela lub w urodziny. Stanowią niezapomnianą atrakcję, dającą równie piękne efekty na zdjęciach. Spróbuj zamiast tradycyjnych świeczek na torcie, wystrzelić nową liczbę lat za pomocą zimnych ogni w kształcie cyferek. Gwarantujemy, że nie bez powodu są takie popularne - każdy solenizant poczuje się wyróżniony w blasku zimnych ogni.

Krótkie, niezapomniane zimne ognie

By upamiętnić ostatni dzień wakacji, wybierz z naszej oferty duży zestaw neonowych krótkich zimnych ogni. Wyraziste kolory, jakie mają nasze zimne ognie, będą doskonałą oprawą dla przyjęcia na koniec wakacji. Jedno opakowanie pozwala na kilkanaście minut przyjemności. Ogień pali się w najbardziej widowiskowych, wyraźnych kolorach. Wszystkie szczegóły odnośnie długości palenia, ilości ogni i ich ładunku odnajdziesz w sklepie.

Inne pomysły na zimne ognie

Zimne ognie nadają się nie tylko na wesele, ale i do ozdoby choinki lub większych prezentów. Wprowadzają magię świątecznej atmosfery i zapach radości, który na zawsze zostaje w naszych wspomnieniach. Odpalonymi zimnymi ogniami można również malować w powietrzu, tworząc piękne obrazy w długo naświetlanej fotografii. Nie ma takiego dnia, którego nie można by uczynić lepszym dzięki zimnym ogniom.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje