poniedziałek, 3 stycznia 2022 12:04

Znamy imię i płeć pierwszego brzeszczanina urodzonego w Nowym Roku [ZDJĘCIA]

Autor Katarzyna Jamróz
Znamy imię i płeć pierwszego brzeszczanina urodzonego w Nowym Roku [ZDJĘCIA]

2 stycznia o godzinie 10:10 powitaliśmy na świecie nowego, małego mieszkańca Powiatu Brzeskiego, który jako pierwszy urodził się w szpitalu powiatowym w Brzesku w 2022 roku.

Jakub Aleksander - takie imiona wybrali pani Barbara i Grzegorz Garbacz z Poręby Spytkowskiej dla swojego nowo narodzonego synka. Maluch jest zdrowy, waży 3.2 kg i uzyskał 10 punktów w skali Apgar.

Tradycyjny upominek i gratulacje przekazał rodzicom starosta brzeski Andrzej Potępa. Niestety z uwagi na brak możliwości odwiedzin w brzeskim szpitalu, związany z wciąż niepokojącą sytuacją epidemiologiczną, starosta brzeski nie mógł osobiście powitać nowego mieszkańca powiatu brzeskiego. W imieniu starosty prezent i życzenia przekazała Dyrektor SPZOZ pani Alicja Syty wraz z personelem medycznym Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Zastępcą Dyrektora ds. Lecznictwa, panią doktor Adeliną Skupiewską oraz Zastępcą Dyrektora ds. Pielęgniarstwa, panią Ewą Chmielarz-Żwawą.

Świeżo upieczonym rodzicom życzymy uśmiechu i radości w każdym dniu oraz wielu powodów do zadowolenia i rodzicielskiej dumy, a małemu Kubusiowi dużo zdrowia i pięknego, beztroskiego dzieciństwa.

Inf.: Powiat Brzeski

Fot.: Powiat Brzeski

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje