poniedziałek, 29 stycznia 2024 09:51

Zrobił to w kościele ze względu na WOŚP. To nagranie trzeba zobaczyć [WIDEO]

Autor Katarzyna Jamróz
Zrobił to w kościele ze względu na WOŚP. To nagranie trzeba zobaczyć [WIDEO]

– Chrześcijaństwo jest postawą miłości i i radości. Dlatego należy pomagać z uśmiechem w każdym możliwym czasie bez rozgrzebywania poglądów i szukania drugiego dna – napisał za pośrednictwem Facebooka krakowski organista, który po mszy świętej zagrał na organach hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do nietypowej sytuacji doszło w niedzielę (28 stycznia) w parafii św. Bartłomieja w Krakowie. Wychodzący z kościoła wierni mieli okazję usłyszeć zagrany na organach hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nagrany przez organistę filmik został opublikowany w mediach społecznościowych. – Pomysł na nagranie hymnu wpadł mi do głowy w trakcie kazania. Czy kazanie było o orkiestrze? Nie, było o miłości. Chrześcijaństwo jest postawą miłości i radości. Dlatego należy pomagać z uśmiechem w każdym miejscu i każdym możliwym czasie bez rozgrzebywania poglądów i szukania drugiego dna. Moja córka korzystała z inkubatora z serduszkiem WOŚP i wiem, że dzięki temu dzisiaj może cieszyć się pełnią zdrowia – napisał Piotr Siwicki na swoim profilu na Facebooku.

Ktoś mi napisał, że nie nagram. Więc... nagrałem ;-) HYMN WOŚP w wersji organowej. :-) Chrześcijaństwo jest postawą miłości i radości. Dlatego należy pomagać z uśmiechem w każdym miejscu i każdym możliwym czasie bez rozgrzebywania poglądów i szukania drugiego dna. Moja córka korzystała z inkubatora z serduszkiem WOŚP i wiem, że dzięki temu dzisiaj może cieszyć się pełnią zdrowia. A pomysł na nagranie Hymnu wpadł mi do głowy w trakcie kazania. Czy kazanie było o Orkiestrze? Nie, było o miłości. Gram razem z WOŚP!

Opublikowany przez Piotra Siwickiego Niedziela, 28 stycznia 2024

W niedzielę (28 stycznia) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 32. Obecnie licznik na stronie pokazuje kwotę 175 426 813 zł. Ze względu na to, że wciąż trwają internetowe licytacje przedmiotów, ostateczny wynik poznamy dopiero pod koniec marca.

Fot. Ilustracyjne/Unsplash/Screen Facebook

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka