środa, 20 marca 2024 09:24

25-lecie Polski w NATO. To będzie wyjątkowy koncert

Autor Norbert Kwiatkowski
25-lecie Polski w NATO. To będzie wyjątkowy koncert

Obecność Polski w NATO - zwłaszcza w tak trudnych czasach jak obecne - ma kolosalne znaczenie dla funkcjonowania naszej strategii obronnej. W tym roku przypada 25-lecie przystąpienia do Traktatu Północnoatlantyckiego, dlatego już 26 marca odbędzie się wyjątkowy koncert z tej okazji.

Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszają: Wiceprezes Rady Ministrów, minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz oraz wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar.

Sam koncert odbędzie się już 26 marca punktualnie o godzinie 18 w budynku Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie.

- 12 marca z dumą obchodziliśmy w Krakowie rocznicę 25-lecia Polski w NATO. Teraz razem z Panem Premierem Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem chcielibyśmy zaprosić Państwa na koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który dopełni celebrację rocznicy wstąpienia Polski do NATO w Małopolsce – podkreślił wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar.

Wstęp na koncert po okazaniu zaproszenia. 300 bezpłatnych zaproszeń będzie dostępnych do odbioru od 20 marca w godz. 8:00-15:00 w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, ul. Basztowa 22, I piętro, pokój 119.

Foto: Wojewoda Małopolski

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka