niedziela, 19 lutego 2023 12:41

"A potem będzie płacz i dawanie zniczy". Nowa nieodpowiedzialna moda w Tatrach

Autor Patryk Trzaska
"A potem będzie płacz i dawanie zniczy". Nowa nieodpowiedzialna moda w Tatrach

Skrajna nieodpowiedzialność w Tatrach. Turyści odwiedzający w ostatnich dniach Kasprowy Wierch zamienili go...w górkę do zjeżdżania na sankach. W latach ubiegłych zdarzały się już tragiczne przypadki takiej "zabawy". "A potem będzie płacz i dawanie zniczy"- piszą Internauci.

Kasprowy Wierch co roku przyciąga wielu turystów, chcących podziwiać piękne widoki w Tatrach. Niestety, nie każdy umie zachować zdrowy rozsądek podczas takiego wypoczynku. W ostatnich dniach nasila się bardzo niebezpieczna moda wśród odwiedzających góry na Podhalu.

Okazuje się, że niektórzy turyści zamienili Kasprowy Wierch w...górkę do zjeżdżania na sankach. - Byłam zszokowana jak to zobaczyłam. Rodzice, którzy dają dzieciom jabuszko czy sanki i tylko patrzą jak ich pociechy suną w dół. Niektórym to już brakuje rozumu - mówi Pani Maria, która niedawno wróicła z ferii spędzonych w górach.

Zdanie kobiety podzielają Internauci,  którzy nie pozostawili suchej nitki na zachowaniu turystów. "Ale głupki, a potem będzie płacz i dawanie zniczy" - pisze pan Waldemar. "Zachowanie dzieci można jeszcze usprawiedliwiać, ale rodzice to już inny wymiar głupoty" - wtóruje Pan Zbigniew.

foto ilustracyjne - Wikipedia

Podhale

Podhale - najnowsze informacje

Rozrywka