wtorek, 23 czerwca 2020 09:50

Będzie się działo! Tego koncertu nie możesz przegapić. Już dziś na żywo w Internecie

Autor Mirosław Haładyj
Będzie się działo! Tego koncertu nie możesz przegapić. Już dziś na żywo w Internecie

Pochodzący z Zawoi muzycy po raz pierwszy zagrają koncert LIVE, który będzie transmitowany na Facebooku i platformie YouTube.

Koncert zespołu PotOCK rozpocznie się 23 czerwca o godz. 20:00 na polanie z widokiem na Babią Górę. Muzycy będą promować swoją najnowszą płytę "Z PRĄDEM". Organizatorem koncertu jest Babiogórskie Centrum Kultury, które pozyskało fundusze na jego realizację z programu "Kultura w sieci" Narodowego Centrum Kultury.

– To będzie magiczne wydarzenie!

– piszą na swoim facebookowym profilu artyści.

– Usłyszycie wszystkie piosenki z krążka nad którym pracowaliśmy ponad rok. Jesteśmy podekscytowani i bardzo szczęśliwi, że w końcu nadszedł moment kiedy będziemy mogli podzielić się z Wami naszą muzyką. Czas pandemii spowodował, że musieliśmy zmienić nasze plany, ale w końcu nic nie dzieję się bez przyczyny. Mając nadzieję, że wkrótce spotkamy się w realu zapraszamy Was na razie do sieci, spotkajmy się tam razem!

O zespole:

PotOCK powstał w 2018 r. z połączenia metalowego bandu z regionalnym zespołem. Muzycy zabierają swoich słuchaczy w muzyczną podróż łukiem Karpat, proponując węgierskie, słowackie, łemkowskie i wreszcie babiogórskie melodie tradycyjne zupełnie nowej, innej odsłonie. Pierwszy mini album z sześcioma utworami PotOCK wydał w 2019 r.

Klip zespołu HEJ NA TY BABI GÓRZE ma już prawie 70 000 wyświetleń na YouTube.

Zaproszenie muzyków na koncert:

W końcu jest!!! RADOŚĆ :D Oglądaj koncert LIVE, więcej: PotOCK - Koncert Live "Z prądem"

Posted by PotOCK on Monday, June 22, 2020

Inf. i foto: PotOCK

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje