piątek, 7 sierpnia 2020 10:45

Black Friday - festiwal promocji

Autor Artykuł partnera
Black Friday - festiwal promocji

Lubicie łapać okazję? Warto zaczekać i zaplanować zakupy podczas Black Friday. To dzień, w którym można upolować wymarzone rzeczy w najlepszych cenach. Akcję znajdziecie też na największej platformie handlowej – na Allegro.

Black Friday – święto niskich cen

Każdy z nas ma rzeczy, o których marzy i których kupno odkłada z miesiąca na miesiąc bo… są ważniejsze wydatki. To może być elektryczna hulajnoga, rower, duży telewizor, albo nowy smartfon.  Jeśli jest ich dużo, warto stworzyć swoją „listę zakupową” i poukładać je od najważniejszych, do tych, które mogą poczekać. Jeśli chcemy zrealizować jak najwięcej punktów z naszej listy, warto zrobić to w Black Friday – dzień, kiedy możemy kupić je po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Kupujmy wygodnie i bezpiecznie

Coraz chętniej kupujemy w Internecie. Jest to dziś o wiele bezpieczniejsze, niż chodzenie po dużych sklepach, czy galeriach handlowych w poszukiwaniu okazji. Internet pozwala nam na robienie zakupów w dowolnym dla nas czasie, również późnym wieczorem, czy nocą. Możemy też łatwo porównać ceny rzeczy, która nas zainteresowała, i wybrać najlepszą opcję wraz z dostawą. Takie możliwości daje nam Allegro, które na Black Friday przygotowuje specjalną zakładkę z najlepszymi okazjami. Korzystanie z Allegro jest bezpieczniejsze, niż zakupy robione przez grupy sprzedażowe w mediach społecznościowych, bo są na nim sprawdzeni, zarejestrowani użytkownicy.

Co przygotowuje Allegro na Black Friday?

Na platformie znajdziemy specjalne promocje właściwie we wszystkich działach. Zniżki, niektóre sięgające nawet 70%, dotyczyć będą zwłaszcza oferty z działu odzieżowego, elektroniki i urody. Ale to nie wszystko. Znajdziemy tu też obniżki cen u sprzedawców sprzętu elektronicznego, a w szczególności komputerów. Wielkie wyprzedaże to świetny czas, aby kupić wymarzony laptop dla siebie czy bliskiej osoby. Wszystko znajdziemy szybko w przygotowanej z okazji Black Friday zakładce.

Prezenty nie tylko na Boże Narodzenie

Black Friday 2020, czyli ostatni piątek listopada, to doskonały moment, żeby zaopatrzyć się w świąteczne upominki dla całej rodziny i przyjaciół. Ze względu na promocyjne ceny uda nam się przy tym sporo zaoszczędzić. Na przykład znacznie taniej niż zwykle możemy kupić markowe perfumy, których zakup poza promocją to wydatek nawet kilkuset złotych. Na Allegro możemy zyskać dodatkowo, wybierając najlepszą ofertę wśród sprzedawców, oferujących ten sam produkt.

Filmy w domowym kinie

Epidemia sprawia, że wprowadzamy dużo ograniczeń w naszym funkcjonowaniu. Tym bardziej więc potrzebny jest nam relaks. Już teraz możemy marzyć o oglądaniu w rodzinnej atmosferze ulubionych filmów, czy wydarzeń sportowych. Z zakupem telewizora warto jednak zaczekać do Black Friday na Allegro. To świetna okazja kupna telewizora renomowanej marki jak: LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sony, czy Toshiba w przystępnej cenie. Producenci sprzętu elektronicznego, aby zachęcić nas do skorzystania z Black Friday, mogą zaoferować ceny popularnych modeli nawet o kilkaset złotych niższe.

Polowanie na okazje z „metką”

Akcja Allegro Black Friday obejmuje też najmodniejsze markowe ubrania takich firm, jak: Adidas, Wrangler, BIG STAR, Bonprix, Calvin Klein, Converse, H&M, Lee, Nike, Reporter, Tommy Hilfiger. Na Allegro kupimy je wygodnie i bezpiecznie, bo sprzedawcy dla wygody kupujących oferują swoim klientom możliwość zwrócenia towaru (często bezpłatnie) w sytuacji, gdy nie spełni naszych oczekiwań, np. ze względu na zły rozmiar.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje