wtorek, 1 grudnia 2020 13:04

Budowa wielopoziomowego parkingu w Limanowej dobiega końca. Kiedy zostanie otwarty?

Autor Aleksandra Tokarz
Budowa wielopoziomowego parkingu w Limanowej dobiega końca. Kiedy zostanie otwarty?

Prace wykończeniowe przy budowie wielopoziomowego parkingu przy ul. ks. Łazarskiego dobiegają końca. Problem ze znalezieniem wolnego miejsca na zaparkowanie samochodu zostanie zażegnany?

Trzy poziomy i 270 miejsc postojowych. Trwają prace przy budowie wielopoziomowego parkingu w Limanowej. Kiedy planowane jest zakończenie tej inwestycji?

-Planuje się zakończenie inwestycji z końcem roku i miejmy nadzieję, że po uzyskaniu zgód na użytkowanie obiektu, parking zostanie otwarty w I kwartale 2021 roku – informuje limanowski samorząd.

Strajk Kobiet w Mszanie Dolnej. Sześć radiowozów na manifestacji trzech osób
W Mszanie Dolnej, w ramach Strajku Kobiet, odbyła się symboliczna demonstracja. Na ulice wyszły trzy osoby. Towarzyszyło im aż sześć policyjnych radiowozów. -Od 26 listopada 2020 r. na terenie Mszany Dolnej [/informacje/limanowa] oraz ościennych gmin obowiązuje zakaz spotkań bez względu na liczbę o…

Budowa zamkniętego parkingu jest jednym z zadań, na realizację których miasto pozyskało dotację z Regionalnego Programu Operacyjnego. Inwestycję w trybie „zaprojektuj i wybuduj” prowadzi firma RUKO, która w postępowaniu przetargowym złożyła najkorzystniejszą ofertę, opiewającą na kwotę 9 mln 960 tys. zł.

inf./fot. UM Limanowa

Limanowa - najnowsze informacje