środa, 25 sierpnia 2021 11:52

Bukmacherzy online - jak rozpocząć przygodę?

Autor Artykuł sponsorowany
Bukmacherzy online - jak rozpocząć przygodę?

Aspekt dotyczący grania w zakładach bukmacherskich wzbudza u nas coraz większe zainteresowanie. W końcu nie brakuje osób, które chętnie chcą zarejestrować się w firmach hazardowych. Dlaczego warto wybierać podmioty działające online? Czy to wszystko jest w ogóle legalne w Polsce? Poniżej możesz znaleźć kilka faktów na ten właśnie temat.

Dlaczego grać przez sieć?

Możesz zdecydować się na obstawianie w punktach stacjonarnych. Jest taka opcja. Jak jednak pokazują statystyki, obecnie coraz rzadziej praktykowana. Przeważnie osoby starsze typują w lokalach stacjonarnych, ponieważ są w głównej mierze przyzwyczajeni do takiego modelu gry. Inna sprawa jest taka, że tych lokali jest coraz mniej. Raczej będzie to w kolejnych latach coraz bardziej zauważalne. Wszak jest coraz więcej podmiotów hazardowych, które podejmują decyzje o całkowitym zamknięciu lokali (jak Totolotek) lub minimum częściowym (Fortuna). Najlepsi bukmacherzy widzą w jakim kierunku zmierza nowoczesny świat. A granie online to same korzyści. Możesz obstawiać z własnego domu lub mieszkania. Jeśli zaś często podróżujesz (delegacje i te sprawy), to warto zaś korzystać z aplikacji mobilnej. Granie przez internet to możliwość swobodnego analizowania oferty. Możesz typować, kiedy tylko chcesz. Nie ma żadnych kolejek itp. Warto natomiast dodać, że punkty stacjonarne są czasami oblegane (szczególnie w czasie weekendów trzeba odczekać swoje, zanim zagramy konkretny kupon). Poza tym te lokale, co zrozumiałe, mają swoje określone godziny otwarcia. Nie jest to zatem zbyt dobra opcja dla ludzi, którzy na przykład uwielbiają obstawiać NBA w trybie live itd. Wiele argumentów przemawia za tym, żeby zdecydować się na założenie konta internetowego w jednej z firm bukmacherskich.

Wyboru porządnych firm bukmacherskich nie brakuje

Niektórzy mają pewne wątpliwości odnoszące się do tego, czy bukmacherka jest w naszym kraju w ogóle legalne. Nie da się ukryć, że osoby spoza tego środowiska tego do końca nie wiedzą. Jak zaś ma się sprawa w rzeczywistości? Na szczęście zakłady bukmacherskie są w naszym kraju w 100% legalne. Kilka lat temu, dokładnie w lipcu 2017 roku, w życie weszła znowelizowana Ustawa Hazardowa. Dzięki niej cały rynek został skrupulatnie uregulowany. Od tamtego momentu zakłady wzajemne na terenie Polski mogą być oferowane tylko i wyłącznie przez podmioty posiadające licencje wystawione przez odpowiednich przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Jeśli zarejestrujesz się natomiast w takich właśnie firmach hazardowych, to nie popełnisz żadnego błędu. Wszak nie złamiesz prawa. Będziesz mógł swobodnie wpłacać oraz tak samo wypłacać zarobione przez Ciebie pieniądze. Rekomendujemy, by rejestrować się w takich właśnie podmiotach hazardowych. To powinna być dla Ciebie na początku najważniejsza sprawa, by rozpocząć przygodę z bukmacherką i zakładami.

Jak zrealizować pierwszy depozyt?

Wybrałeś już swoją firmę bukmacherską? Jest ona w pełni legalna? Podpowiadamy, że ten aspekt możesz sprawdzić na wiele sposobów. Nie ma problemu, by dowiedzieć się takich informacji na stronie internetowej konkretnego bukmachera. Możesz także sprawdzić na przykład rejestr domen zakazanych itp. Jeśli masz jednak pewność, że Twój buk jest legalny, to możesz swobodnie przystąpić do kolejnego zadania. Aby grać i móc wygrywać pieniądze, należy wpłacić gotówkę do konkretnej firmy hazardowej. A możesz to zrobić na wiele sposobów. Do wyboru jest przelew z konta bankowego, użycie karty kredytowej, portfela internetowego, czy kodu paysafecard itp.

Czy warto korzystać z bonusów na start dla nowych userów?

W zdecydowanej większości przypadków tak. Należy jednak dokładnie zapoznać się z warunkami danej promocji. Po to, by mieć pewność, że jest ona istotnie dla nas atrakcyjna. Warto wiedzieć nie tylko to, ile możemy otrzymać. Dodatkowo musisz mieć świadomość, jakie są warunki dotyczące obrotu. Chodzi o minimalne kursy, ewentualny deadline itp. Generalnie warto decydować się na bonusy, aczkolwiek należy dokładnie znać nie tylko przywileje, ale również swoje obowiązki.

Sport

Sport - najnowsze informacje