niedziela, 28 maja 2023 11:15

Bulwersujące zachowanie w myjni. Umył psa! [WIDEO]

Autor Marzena Gitler
Bulwersujące zachowanie w myjni. Umył psa! [WIDEO]

"Co za bestialstwo", "Patologia", "Brak słów" - pod nagraniem z monitoringu myjni w Oświęcimiu pojawiło się setki komentarzy oburzonych internautów. Na filmie widać, jak kierowca myje myjką ciśnieniową przerażonego psa.

Nagranie z myjni opublikował Oświęcim112. "Właściciel myjni przy ulicy Orzeszkowej w Oświęcimiu, informuje że w piątek 26.05.2023, na myjnię podjechał samochód, w którym właściciele przywieźli psa. Niby to nic nie normalnego, ale jednak ich zamierzenia były całkiem inne. Zobaczcie sami na filmie jak potraktowano czworonoga ciężką chemią i silnym ciśnieniem wody. Sprawa zgłoszona do odpowiednich służb. Jeżeli poznają państwo tych ludzi prosimy o wiadomość prywatną" - napisano.

Niecodzienne sceny na myjni w Oświęcimiu. Właściciel myjni przy ulicy Orzeszkowej w Oświęcimiu, informuje że w piątek 26.05.2023, na myjnie podjechał samochód, w którym właściciele przywieźli psa. Niby to nic nie normalnego ale jednak ich zamierzenia były całkiem inne. Zobaczcie sami na filmie jak potraktowano czworonoga ciężką chemią i silnym ciśnieniem wody. Sprawa zgłoszona do odpowiednich służb. Jeżeli poznają państwo tych ludzi prosimy o wiadomość prywatną.

Opublikowany przez Oświęcim112 Niedziela, 28 maja 2023

Film ma setki udostępnień i komentarzy oburzonych internautów. "Co za bestialstwo", "Patologia", "Brak słów" - czytamy pod postem.

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka