poniedziałek, 26 października 2020 14:50

Burmistrz Grybowa ma koronawirusa! Apeluje, aby nie lekceważyć choroby

Autor Aleksandra Tokarz
Burmistrz Grybowa ma koronawirusa! Apeluje, aby nie lekceważyć choroby

U burmistrza Grybowa, Pawła Fydy, potwierdzono zakażenie koronawirusem. Włodarz miasta zaapelował do mieszkańców, aby przestrzegali obostrzeń i pamiętali o zaleceniach resortu zdrowia.

-Pragnę Państwa poinformować, iż w ubiegłą sobotę w późnych godzinach wieczornych, przeprowadzone wyniki badań potwierdziły w moim organizmie obecność wirusa SARS-CoV – 2. Z przyczyn oczywistych, jestem nieobecny w pracy, niemniej jednak pragnę Państwa zapewnić, że pracuję zdalnie – poinformował burmistrz Grybowa, Paweł Fyda.

Zapewnił, że jest do dyspozycji pod telefonem, również za pomocą połączenia z Sekretariatem Burmistrza Miasta Grybów. Zapewnił, iż od początku pandemii w Urzędzie Miejskim w Grybowie zachowana jest ciągłość świadczenia usług.

-W tym miejscu wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego w Grybowie, oraz wszystkim pracownikom podległych jednostek, w tym także pracownikom placówek opiekuńczo-wychowawczych i oświatowych, serdecznie DZIĘKUJĘ - napisał.

Zaapelował, aby wszystkie sprawy, jeżeli nie są pilne, pozostawić do załatwienia w późniejszym terminie. Zwrócił się z prośbą do mieszkańców Grybowa, aby, dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego, ograniczyć do niezbędnego minimum załatwianie również spraw administracyjnych.

-Na koniec zwracam się do Państwa z gorącą prośbą, aby nie lekceważyć tej choroby, aby przestrzegać wszystkie obostrzenia, oraz przede wszystkim proszę pamiętać o dystansie społecznym, zasłanianiu ust i nosa, oraz proszę pamiętać o dezynfekcji. Drodzy Mieszkańcy Miasta Grybów – uważajcie na Siebie i dbajcie o Swoje zdrowie - zakończył.

fot. grybow.pl


Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje