poniedziałek, 25 września 2023 04:54

"Co tam się wydarzyło Synek?!" Sylwia Peretti zabrała głos po raz pierwszy od wypadku na moście Dębnickim

Autor Mirosław Haładyj
"Co tam się wydarzyło Synek?!" Sylwia Peretti zabrała głos po raz pierwszy od wypadku na moście Dębnickim

Po trzech miesiącach od tragicznego wypadku na moście Dębickim głos zabrała Sylwia Peretti, matka jednej z ofiar. „Codziennie, do śmierci, będę zadawać sobie pytanie – dlaczego przesiadłeś się na te ostatnie 1300 metrów… co tam się wydarzyło synek?!” –  napisała na Instagramie.

Do tragicznego wypadku doszło o 3:00 nad ranem w sobotę (15 lipca) nad ranem w Krakowie. Kierowca samochodu osobowego renault megane zjechał na nadbrzeże z mostu Dębnickiego, uszkadzając infrastrukturę. We wtorek 19 września prokurator Kinga Okoń z Prokuratury Okręgowej w Krakowie, poinformowała o ustaleniach biegłych zajmujących się wypadkiem. – Z opinii biegłych wynika, że prędkość zarejestrowana w chwili mijania pieszego przekraczała 162 km/h i rejestratory nie odnotowały próby podjęcia przez kierującego pojazdem manewru hamowania – powiedziała PAP.

W wyniku zdarzenia śmierć poniosło czterech młodych mężczyzn. Jedną z ofiar był syn znanej z programu „Królowe życia” Sylwii Peretti, Patryk. Do tej pory celebrytka nie wypowiadała się w mediach społecznościowych, ale w niedzielę (24 września) zamieściła poruszający wpis na Instagramie wpis.

– W ten wieczór czułam dziwny niepokój. Jednak nigdy, nawet w najczarniejszych koszmarach nie pomyślałabym, że los w tak okrutny sposób, postanowi zabawić się naszym kosztem Synek...

– rozpoczyna swój wpis Sylwia i dodaje:

– Pożegnanie odebrało mi cząstkę duszy. Ogarnęła mnie pustka, bezradność i niesamowita samotność. Dziękuję Ci, że wybrałeś mnie na swoją mamę.
Byłeś moim jedynym dzieckiem, ale przede wszystkim, byłeś dobrym, skromnym człowiekiem. Tak, jestem dumną mamą! Wychowałam Cię na najlepszego Świętego Mikołaja... Moje życie tak naprawdę zaczęło się, gdy Twoje serce we mnie zabiło, a zakończyło się gdy się zatrzymało. Gdybym mogła jeszcze raz przeżyć moje życie, miałabym Cię jeszcze wcześniej, by móc dłużej Cię kochać. Przez Twoją śmierć odkryłam, że miłość trwa dłużej, niż życie tego kogo kochamy. Daj mi siłę Synek, bym z tęsknoty zbyt szybko nie zostawiła tych, dla których tutaj ja jestem wszystkim... Ty wiesz, że nie byłeś tylko moim Synem, byłeś moim najlepszym przyjacielem, moim wszystkim. Zawsze mi się zwierzałeś, byłam pierwszą osobą do której dzwoniłeś, gdy pojawiał się u Ciebie jakiś problem, czy niepewność.

Celebrytka wspomina, że ostatni rok był przełomowy dla jej dziecka i pisze, że nie rozumie, dlaczego przesiadł się na ostatnie metry podróży:

– Długo nie mogłeś odnaleźć swojej drogi, błądziłeś, ale ostatni rok był przełomowy. Przewartościowałeś tak wiele spraw w swoim życiu, tak wiele zrozumiałeś, dlatego też codziennie, do śmierci, będę zadawać sobie pytanie - dlaczego przesiadłeś się na te ostatnie 1300 metrów... co tam się wydarzyło Synek?!
Jednak na to pytanie, odpowiadać mi będzie tylko głucha cisza, która starannie mnie zabija. Byłeś, jesteś i będziesz miłością mojego życia, a to zdjęcie, które wybrałam w Twoją ostatnią drogę, było naszym ulubionym, pamiętasz?
Tak bardzo Cię kocham dzieciaku, tak bardzo nie umiem bez Ciebie żyć, bo to już nie jest życie. Brakuje mi tylko jednej osoby, a czuję, jakby nie było nikogo...

Czytaj również:

Nowe fakty w sprawie wypadku na Moście Dębnickim
Krakowska Prokuratura Okręgowa poinformowała o nowych faktach w sprawie katastrofy do jakie doszło 15 lipca na Moście Dębnickim. Według ustaleń samochód w którym jechało czterech młodych mężczyzn poruszał się z prędkością 162 km/h. Nie odnotowano też próby zahamowania. Przypomnijmy, do zdarzenia do…
Nie żyje syn uczestniczki ,,Królowych Życia” i trzech dwudziestolatków. Tragiczny wypadek w Krakowie [Foto]
Do zdarzenia doszło w sobotnią noc (15 lipca) w Krakowie. Jak informuje nas czytelnik, w wyniku wypadku śmierć poniosły cztery osoby. O 3:00 nad ranem samochód osobowy renault megane nieznanych przyczyn zjechał zjechał na nadbrzeże z mostu Dębnickiego, uszkadzając infrastrukturę. Jak poinformował n…

Inf.: Instagram

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka