poniedziałek, 29 czerwca 2020 22:22

Co zabrać na wakacje?

Autor Artykuł sponsorowany
Co zabrać na wakacje?

Pakując się na wakacje warto zadbać o to, aby być przygotowaną na każdą okazję. Nawet w trakcie swobodnego wyjazdu letniego zdarzają się sytuacje, kiedy warto mieć ładną sukienkę. O czym powinnaś pamiętać przygotowując swój bagaż? Poniżej kilka propozycji.

Stroje kąpielowe dla puszystych i inne niezbędne stroje

Jeśli wstydzisz się swoich kilku nadmiarowych kilogramów, wybierz strój kąpielowy, który zostanie tak zaprojektowany, aby je zakryć. Dzisiaj bez trudu modne duże rozmiary znajdziesz w wielu butikach, również tych online jak https://tono.sklep.pl/. Najlepiej wyposażyć się w wygodny, sportowy strój jednoczęściowy na basen i do pływania oraz model nieco bardziej kobiecy, w którym będziesz opalała się na plaży.

Bielizna damska we wszystkich kolorach tęczy

Latem nie musisz pilnować stonowanej, eleganckiej kolorystyki. Możesz za to bawić się piękną bielizną w pastelowych lub bardziej odważnych odcieniach. Często staniki projektowane są w taki sposób, aby mogły być widoczne spod bluzki, czy sukienki i stanowić ich ozdobę. Na każdym wyjeździe przyda się piękna, koronkowa bielizna, jak również ta sportowa, która pozwoli poczuć Ci się swobodniej.

Jeśli wybierasz się na wyjazd z partnerem, z pewnością w Twojej walizce powinna znaleźć się również bielizna erotyczna. Nie obawiaj się, ponieważ producenci starają się dostarczać ciekawe modele w różnych rozmiarach. Wystarczy wybrać taki, który wyeksponuje to, co najpiękniejsze, a zakryje nieco wystający brzuszek. Taka bielizna nie zajmie wiele miejsca, a na pewno poprawi nastrój niejednego wieczora.

Sukienki wieczorowe dla puszystych

Nosząc większy rozmiar możesz wybierać spośród modeli zarówno długich, jak i krótkich sukienek. Sama wiesz najlepiej, w których czujesz się najlepiej i wyglądasz najbardziej atrakcyjnie. Sukienki wieczorowe nie zajmują wiele miejsca, dlatego zabierz ze sobą przynajmniej dwie. Warto postawić na materiały, który się nie gniotą, aby swobodnie zmieściły się w każdej walizce. Latem możesz zdecydować się nawet na odważną kolorystykę, która pięknie komplementuje opalone ciało.

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje