środa, 15 lutego 2023 10:09

Dariusz Szpakowski gościem specjalnym VII Gali Sportu Wielickiego

Autor Marzena Gitler
Dariusz Szpakowski gościem specjalnym VII Gali Sportu Wielickiego

W sobotę 25 lutego odbędzie się VII Gala Sportu Wielickiego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie znany komentator sportowy Dariusz Szpakowski.

Wieliczka to ważny ośrodek sportowy i miejsce przyjazne wszystkim pragnącym aktywnie spędzać czas. Aby uhonorować najlepszych sportowców z gminy Wieliczka, reprezentujących różnorodne dyscypliny sportu, a także docenić zasłużonych działaczy i przedstawicieli klubów sportowych, już po raz siódmy odbędzie się Gala Sportu Wielickiego.

Najważniejszą częścią spotkania jest zawsze wręczenie pamiątkowych medali i upominków dla sportowców z Gminy Wieliczka, którzy odnieśli największe sukcesy w minionym roku. Nagrody wręczają tradycyjnie burmistrz Wieliczki Artur Kozioł wraz z zastępcami Agnieszką Szczepaniak i Piotrem Krupą, przewodniczącym Rady Miejskiej Tadeuszem Lurańcem, prezesem Centrum Rekreacyjno – Edukacyjnego Solne Miasto Łukaszem Sadkiewiczem oraz pochodzącym z Węgrzc Wielkich piłkarzem i trenerem Kazimierzem Kmiecikiem, związanym z Wisłą Kraków. Czy taki będzie skład w tym roku - zobaczymy.  

Kto otrzyma i będzie wręczał nagrody przekonamy się już w sobotę, 25 lutego o godz. 18 w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce. Galę w tym roku poprowadzi legendarny komentator sportowy – Dariusz Szpakowski.

W programie zaplanowano też sportowe podsumowanie 2022 roku, a wydarzenie, jak zawsze, uświetnią prezentacje sportowe i artystyczne miejscowych klubów i zespołów.

Na VII Galę Sportu Wielickiego zapraszają Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł oraz Wielicki Ośrodek Sportu.

VII Gala Sportu Wielickiego - graf. UMiG Wieliczka 

graf. UMiG Wieliczka / Głos24

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje