czwartek, 20 stycznia 2022 10:00

Dębno. Wójt gminy spotkał się z przedsiębiorcami [ZDJĘCIA]

Autor Katarzyna Jamróz
Dębno. Wójt gminy spotkał się z przedsiębiorcami [ZDJĘCIA]

W niedzielę (9 stycznia) na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie, odbyło się spotkanie wójta gminy z przedstawicielami lokalnego biznesu.

Podczas spotkania, włodarz Wiesław Kozłowski podkreślił jak ważną rolę pełnią właściciele firm działających na terenie gminy Dębno. Dzięki prężnie postępującym podmiotom gospodarczym gmina może się rozwijać, co w ostatnim czasie jest szczególnie zauważalne. Wójt złożył wszystkim gościom życzenia noworoczne oraz zadeklarował zorganizowanie kolejnych spotkań, mając nadzieję, że pandemia koronawirusa przeminie i wszystko wróci do normalności. Następnie ks. dr Jerzy Krzanowski z Parafii pw. Św. Małgorzaty w Dębnie pobłogosławił wszystkim zebranym osobom.

Dla przybyłych gości poczęstunek został przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich "Warkocz Tarłówny" z Dębna. Uroczystość uświetnił występ artystów z Dębińskiego Centrum Kultury. W spotkaniu uczestniczyli również zastępca wójta Gminy Dębno Jacek Szklarz oraz kierownik Referatu Ewidencji, Spraw Społecznych i Sportu Anna Jakubas.

Inf./Fot. Gmina Dębno

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje