wtorek, 9 kwietnia 2024 07:36

Dramat wisiał w powietrzu. 25-latka próbowała odebrać sobie życie...

Autor Norbert Kwiatkowski
Dramat wisiał w powietrzu. 25-latka próbowała odebrać sobie życie...

Problemy emocjonalne i psychiczne to nieprawdopodobnie trudny temat, zwłaszcza u ludzi młodych. Tym bardziej w takich chwilach warto docenić najbliższych, którym na nas zależy. Przekonała się o tym 25-latka z Oświęcimia...

7 kwietnia, tuż przed godziną 21, na numer 112 zadzwonił mężczyzna, który twierdził, że jego znajoma usiłowała targnąć się na własne życie. Na miejsce błyskawicznie wysłano patrol, który nie tylko potwierdził wezwanie, ale zastał w stanie nieprzytomnym młodą kobietę.

Mundurowi natychmiast rozpoczęli ratowanie poszkodowanej po próbie samobójczej, a następnie monitorowali jej czynności życiowe aż do przyjazdu karetki. Młoda kobieta trafiła w stanie stabilnym do szpitala.

Przypominamy, że na terenie każdego powiatu działają instytucje zajmujące się problemami psychicznymi. Jest to nieprawdopodobnie ważny temat, dlatego przypominamy państwu historię Roberta Enke, którego śmierć zmieniła postrzeganie wielu osób na temat depresji:

Historia o piekle, które wydarzyło się w raju. Ta śmierć zmieniła postrzeganie depresji...
Blue Monday. 15 stycznia to dzień szczególny... NIEPRAWDOPODOBNIE WAŻNY! Nie ze względu, że to trzeci poniedziałek stycznia

Foto: policja.pl/zdjęcie poglądowe

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka